REFRESH

Football » Today » Odds

ANGOLA: Girabola

15:30Baixa de Cassanje - Sporting de Cabinda -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

23:00Alvarado - CA Mitre 3:1 [ 11/10 | 2/1 | 25/10 ]
00:00Agropecuario - Nueva Chicago 3:0 [ 7/10 | 24/10 | 30/8 ]
18:00Gimnasia Jujuy - Brown Adrogue -:- [ 7/6 | 16/10 | 3/1 ]

ARGENTINA: Primera D - Apertura

19:30Sportivo Barracas - Puerto Nuevo -:-
19:30Yupanqui - Juventud Unida S. M. -:-

ASIA: AFC Champions League

11:00Guangzhou FC (Chn) - C-Osaka (Jpn) -:-
15:00Kitchee (Hkg) - Port MTI FC (Tha) -:-

BENIN: Ligue 1 - Championship Group

16:00Dynamo Parakou - Dragons -:-

BRAZIL: Serie A

23:00Atletico GO - Fluminense 1:0 [ 13/8 | 21/10 | 18/10 ]
23:00Bragantino - Palmeiras 3:1 [ 14/9 | 18/8 | 14/8 ]
23:00Flamengo - Fortaleza 2:1 [ 4/9 | 3/1 | 7/1 ]
23:00Sao Paulo - Cuiaba 2:2 [ 5/10 | 3/1 | 65/10 ]
20:00America MG - Juventude -:- [ 6/8 | 25/10 | 4/1 ]
23:00Ceara - Atletico-MG -:- [ 24/10 | 23/10 | 12/10 ]
23:00Chapecoense-SC - Internacional -:- [ 30/9 | 25/10 | 6/7 ]
23:00Corinthians - Sport Recife -:- [ 8/10 | 25/10 | 30/8 ]

BRAZIL: Serie B

23:00PostponedBotafogo RJ - CSA -:-

BRAZIL: Campeonato Potiguar - Play Offs

01:15ABC - Globo 1:1

BRAZIL: Brasileiro U23 - First stage

19:00Bragantino U23 - Ponte Preta U23 -:-
19:00Ceara U23 - Avai U23 -:-
19:00Corinthians U23 - Coritiba U23 -:-
19:00CRB U23 - Juventude U23 -:-
19:00Figueirense U23 - EC Bahia U23 -:-
19:00Fortaleza U23 - Gremio U23 -:-
19:00Santos U23 - Vitoria U23 -:-
21:00Cuiaba U23 - Fluminense U23 -:-

BRAZIL: Brasileiro U20

19:15Flamengo U20 - America Mineiro U20 -:-

BRAZIL: Brasileiro Women

19:00Avai Kindermann W - Corinthians W -:-
19:00Bahia W - Sao Paulo W -:-
19:00Ferroviaria W - Flamengo W -:-
19:00Gremio W - Botafogo RJ W -:-
19:00Minas ICESP W - Palmeiras W -:-
19:00Napoli W - Sao Jose W -:-
19:00Real Brasilia W - Internacional W -:-
19:00Santos W - Cruzeiro W -:-

CHILE: Chilean Cup

01:00Everton - CD Santa Cruz 3:0 [ 5/10 | 25/10 | 55/10 ]
16:00S. Wanderers - Dep. Concepcion -:- [ 3/10 | 34/8 | 65/10 ]
22:30CancelledU. De Chile - Recoleta -:- [ 2/11 | 55/10 | 8/1 ]
22:30U. De Chile - San Luis -:- [ 3/9 | 35/10 | 65/10 ]

CHINA: Super League - First stage

11:00PostponedBeijing Guoan - Tianjin Jinmen Tiger -:-
13:00PostponedShanghai Shenhua - Dalian Pro -:-

COLOMBIA: Primera B - Apertura - Play Offs

21:30Quindio - Cortulua -:-

ECUADOR: Serie B

22:30Cumbaya - Ind. Juniors -:-

FAROE ISLANDS: 1. Deild

19:00Vikingur 2 - Argir -:-
19:45Klaksvik 2 - Streymur 2 -:-
20:00Runavik 2 - B36 Torshavn 2 -:-

FINLAND: Veikkausliiga

16:30HJK - KTP -:- [ 1/8 | 8/1 | 18/1 ]
16:30Honka - Haka -:- [ 10/11 | 23/10 | 32/10 ]
16:30Mariehamn - SJK -:- [ 23/10 | 24/10 | 12/10 ]
16:30Oulu - KuPS -:- [ 85/10 | 30/9 | 4/10 ]

FINLAND: Ykkonen

16:30KPV - Gnistan -:- [ 9/10 | 22/8 | 26/10 ]

FINLAND: Kakkonen Group B

17:00TPV - Ilves 2 -:-

FINLAND: Kakkonen Group C

16:30JBK - Rovaniemi 2 -:-
16:30VIFK - OTP -:-

GAMBIA: GFA League

20:00Tallinding United - Fortune -:-
22:00Armed Forces - Real Banjul -:-

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

15:00Merani Tbilisi - Bolnisi -:-
16:00Rustavi - Shevardeni Tbilisi -:-

GHANA: Premier League

10:00Medeama - King Faisal -:-
16:00Ebusua Dwarfs - Inter Allies -:-
16:00Liberty - Ashanti Gold -:-
19:00Legon Cities - Hearts Of Oak -:-

ICELAND: Icelandic Cup

19:00Vikingur Reykjavik - Sindri -:-
20:15Fylkir - Ulfarnir -:-
20:15Kari - KR Reykjavik -:-
20:15Valur - Leiknir -:-

ICELAND: Icelandic Cup Women

19:00IBV Vestmannaeyjar W - Valur W -:-

KENYA: Premier League

13:00Mathare Utd. - Posta Rangers -:-

LESOTHO: Premier League

10:00Bantu - Sefotha-Fotha -:-

LIBYA: Premier League

15:30Al-Anwar - Khaleej Sirte -:-
15:30Ngom Ajdabiya - Al Sadaqa -:-
16:00Mahalla Tripoli - Al-Khmes -:-

MALI: Premiere Division - Winners stage

17:30Stade Malien - Onze Createurs -:-
19:30Djoliba - Real Bamako -:-

MOROCCO: Botola Pro

19:15Raja Casablanca - Difaa El Jadidi -:- [ 4/7 | 25/10 | 38/8 ]

NIGERIA: NPFL

08:00Abia Warriors - Enyimba 0:1

NORWAY: Eliteserien

17:00Bodo/Glimt - Molde -:- [ 1/1 | 28/10 | 24/10 ]
17:00Haugesund - Brann -:- [ 6/8 | 22/8 | 35/10 ]
17:00Kristiansund - Mjondalen -:- [ 8/10 | 26/10 | 32/10 ]
17:00Odd - Tromsø -:- [ 9/10 | 25/10 | 29/10 ]
17:00Strömsgodset - Sandefjord -:- [ 9/10 | 22/8 | 28/10 ]
19:00Stabaek - Vålerenga -:- [ 3/1 | 25/10 | 9/10 ]

PARAGUAY: Division Intermedia

20:00Sportivo Trinidense - Independiente F.B.C. -:-

PERU: Copa Bicentenario

16:30Chavelines - Grau -:-
21:00Cajamarca - Carlos Mannucci -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

13:30Midnimo - Mogadishu City -:-

SOUTH AFRICA: Premier League - Relegation Group

14:00PostponedRoyal AM - Richards Bay -:-

SOUTH AMERICA: Copa América

01:00Brazil - Colombia 2:1 [ 4/9 | 32/10 | 75/10 ]
22:00Bolivia - Uruguay -:- [ 16/1 | 55/10 | 2/11 ]

SOUTH KOREA: WK League Women

10:00Gyeongju W - Sejong Sportstoto W -:-
10:00Hwacheon W - Boeun Sangmu W -:-
10:00Incheon Hyundai Steel W - Changnyeong W -:-
10:00Suwon FMC W - Seoul W -:-

SPAIN: Tercera Division - Group 12 - Relegation Group

17:00Atl. Victoria - Arucas -:-

SPAIN: Primera Division Women

15:00Barcelona W - Huelva W -:-

SUDAN: Premier League

18:00Ahli Khartoum - Khartoum -:-
18:00Al-Hilal Omdurman - Ahli Shendi -:-
18:00Al Wadi - Hilal El Obied -:-
18:00Hilal El-Fasher - Alamal Atbara -:-

SWEDEN: Division 1 - Norra

21:00Pitea - IFK Lulea -:-

SWEDEN: Division 1 - Södra

18:00Lindome - Qviding -:-
18:00Skövde - Lunds -:-
18:00Vanersborgs IF - Utsiktens -:-

SWEDEN: Division 2 - Norrland

18:30Notvikens IK - Sandviks -:-
19:00Umeå - Ytterhogdals -:-

SWEDEN: Division 2 - Norra Svealand

18:30Sandvikens - Skiljebo -:-

SWEDEN: Division 2 - Södra Götaland

18:00IFK Berga - Solvesborgs -:-
18:00Rappe GOIF - Asarums -:-

SWEDEN: Division 2 - Södra Svealand

18:00Arameisk-Syrianska - Huddinge -:-
18:30Mjolby AI FF - Rynninge -:-
18:30Tyreso - Trosa-Vagnharads -:-

SWEDEN: Division 2 - Norra Götaland

18:00Ahlafors IF - Stenungsunds -:-
18:00Kumla - Nordvarmland -:-

SWEDEN: Allsvenskan Women

16:00Hammarby W - Vaxjo DFF W -:-

SWEDEN: Elitettan Women

14:00Sundsvall W - IF Brommapojkarna W -:-
16:30Kalmar W - Bollstanas W -:-
18:00Lidkopings FK W - Alingsas FC W -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

14:00Ruvu Shooting - Polisi Tanzania -:-

URUGUAY: Primera Division - Apertura

17:00Maldonado - Progreso -:- [ 10/11 | 19/10 | 30/8 ]
19:45Nacional - Wanderers -:- [ 6/9 | 24/10 | 34/8 ]

USA: MLS

00:00New England Revolution - New York Red Bulls 3:2 [ 6/10 | 3/1 | 45/10 ]
00:30New York City - Atlanta Utd 1:0 [ 5/10 | 35/10 | 45/10 ]
00:30Philadelphia Union - Columbus Crew 1:0 [ 8/10 | 26/10 | 32/10 ]
01:00Chicago Fire - Cincinnati 0:1 [ 6/8 | 3/1 | 30/9 ]
01:00Club de Foot Montreal - DC United 0:0 [ 16/10 | 24/10 | 16/10 ]
01:00Minnesota - Austin FC 2:0 [ 8/10 | 28/10 | 3/1 ]
01:30Houston Dynamo - Portland Timbers 2:2 [ 5/6 | 32/10 | 22/8 ]
01:30Nashville SC - Toronto FC 3:2 [ 12/11 | 24/10 | 22/8 ]
01:30Sporting Kansas City - Colorado Rapids 3:1 [ 5/8 | 32/10 | 4/1 ]
03:00Seattle Sounders - Real Salt Lake 2:1 [ 4/7 | 3/1 | 45/10 ]
03:30Los Angeles FC - FC Dallas 2:0 [ 3/9 | 34/8 | 75/10 ]
03:30Vancouver Whitecaps - Los Angeles Galaxy 1:2 [ 18/8 | 26/10 | 11/10 ]

USA: USL Championship

00:00Charlotte Independ. - Charleston 3:0
01:00Miami FC - Birmingham 0:1
01:30Oklahoma City Energy - Sporting Kansas City 2 1:0
03:00Tacoma Defiance - Real Monarchs 1:1
03:30LA Galaxy 2 - Orange County SC 1:1

USA: USL League One

00:00Greenville - Forward Madison 2:2
00:00Toronto FC II - Tormenta 3:1

USA: USL League Two

23:00Manhattan - New Jersey Copa 1:2
00:00AC Connecticut - Boston Bolts 1:4
00:00Black Rock - Western Mass Pioneers 0:0
00:00Dayton - Flint City 0:7
00:00Florida Elite - FC Florida U23 0:0
00:00Kalamazoo FC - Kings Hammer 1:0
00:00Ocean City - Philadelphia Lone Star 1:2
00:00Tri-Cities - North Carolina Fusion U23 3:2
00:00West Chester Utd - Reading 1:0
00:30Asheville City - East Atlanta 0:0
00:30New York Red Bulls U23 - Morris Elite 4:0
01:00Cedar - Motown 0:2
01:30Brazos Valley Cavalry - Corpus Christi FC 0:1
00:00Chicago United - St. Louis Scott Gallagher -:-
00:30Southern Soccer Academy - Charlotte Eagles -:-

USA: NWSL Women

00:30Racing Louisville W - North Carolina Courage W 0:2

VENEZUELA: Primera Division - First stage

23:15Metropolitanos - Monagas -:-

WORLD: Club Friendly

28'Kazan (Rus) - Nizhny Novgorod (Rus) 0:0
12:00Hobro (Den) - Aalborg (Den) -:-
12:30Norrkoping (Swe) - Örebro (Swe) -:-
13:00CancelledDin. Zagreb (Cro) - Slovan Bratislava (Svk) -:-
13:00FC Copenhagen (Den) - Hvidovre IF (Den) -:-
13:00Gent (Bel) - Seraing (Bel) -:-
16:00Orenburg (Rus) - Slovan Bratislava (Svk) -:-
16:00Struga Trim & Lum (Mkd) - Partizani (Alb) -:-
17:00Din. Zagreb (Cro) - Sered (Svk) -:-
17:00Domzale (Slo) - Neftci Baku (Aze) -:-
17:00Hesperange (Lux) - Racing Luxembourg (Lux) -:-
17:00MOL Fehervar (Hun) - FK Rostov (Rus) -:-
17:00NK Polet (Cro) - Osijek (Cro) -:-
17:00Sileks (Mkd) - Teuta (Alb) -:-
17:00Sutjeska (Mne) - Vllaznia (Alb) -:-
17:00TB Jahn Zeiskam (Ger) - Kaiserslautern (Ger) -:-
17:30Proleter (Srb) - Samara (Rus) -:-
18:00Berliner AK 07 (Ger) - Hertha Zehlendorf (Ger) -:-
18:00Blau-Weiss Zorbau (Ger) - Meuselwitz (Ger) -:-
18:00SKV Darmstadt (Ger) - Darmstadt (Ger) -:-
18:30RW Walldorf (Ger) - FC Basara Mainz (Ger) -:-
19:45Chatham (Eng) - Sheppey United (Eng) -:-

WORLD: FIFA Arab Cup - Qualification

18:00Palestine - Comoros -:-

WORLD: Friendly International Women

17:00Liechtenstein W - Gibraltar W -:-

REFRESH

Football | Hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »

Top

FlashScore.co.uk mobile livescore (m.flashscore.co.uk), football scores service. This mobile version has different parameters than www version for technical reasons.