REFRESH

Football » Today » All Games

ITALY: Serie A

19:45Napoli - Bologna -:-

SPAIN: LaLiga

18:00Celta Vigo - Real Sociedad -:-
19:00Granada - Getafe -:-
20:30Levante - Atl. Madrid -:-

ALGERIA: U21 League

15:00Belouizdad U21 - Constantine U21 -:-
15:00Chelghoum U21 - Hussein Dey U21 -:-
15:00Chlef U21 - Medea U21 -:-
15:00Kabylie U21 - Setif U21 -:-
15:00Magra U21 - MC Alger U21 -:-
15:00RC Relizane U21 - Tlemcen U21 -:-

ARMENIA: First League

11:30Shirak - Ararat-Armenia 2 -:-
12:00Alashkert 2 - Pyunik 2 -:-

ASIA: AFC Asian Cup U23 - Qualification

04:00Mongolia U23 - Malaysia U23 -:-
05:00Hong Kong U23 - Japan U23 -:-
08:00Laos U23 - Thailand U23 -:-
10:00East Timor U23 - South Korea U23 -:-
12:00Lebanon U23 - Iran U23 -:-
13:00Philippines U23 - Singapore U23 -:-
14:15Afghanistan U23 - Iraq U23 -:-
15:00Nepal U23 - Tajikistan U23 -:-
16:00Sri Lanka U23 - Qatar U23 -:-
17:00Palestine U23 - Turkmenistan U23 -:-
17:15Maldives U23 - Bahrain U23 -:-
18:00Yemen U23 - Syria U23 -:-

AUSTRIA: OFB Cup

17:00Amstetten - Rapid Vienna -:-
17:00LASK - Tirol -:-

BELGIUM: Cup

19:00Cercle Brugge - Tienen -:-
19:45Westerlo - Antwerp -:-

BOLIVIA: Division Profesional

23:15Tomayapo - San Jose 1:0
90+'Blooming - Oriente Petrolero 0:1
20:00Royal Pari - Palmaflor -:-
23:15Bolivar - Nacional Potosi -:-

BRAZIL: Serie A

23:00Bahia - Ceara 1:1
23:00Santos - Fluminense 2:0
23:00Bragantino - Sport Recife -:-

BRAZIL: Serie B

23:00Sampaio Correa - Guarani -:-

BRAZIL: Copa do Brasil

90+'Flamengo - Athletico-PR 0:3
01:30Fortaleza - Atletico-MG 1:2

BRAZIL: Copa Paulista - Play Offs

23:00Botafogo SP - Noroeste 0:0
23:00Sao Bernardo - EC Sao Bernardo 2:0

BRAZIL: Copa Verde

00:00Paysandu - Castanhal 1:1
19:00Brasiliense - Nova Mutum -:-
20:00Aquidauanense - Vila Nova -:-

BULGARIA: Bulgarian Cup

13:00Septemvri Sofia - Etar -:-
14:00Ludogorets - Lok. Gorna -:-
17:00CSKA Sofia - Arda -:-

CANADA: Championship

00:30Forge - Club de Foot Montreal 0:1pen

CANADA: U Sports

00:15Western - Windsor 0:2
01:15Guelph - Laurier -:-
00:30Ryerson - McMaster -:-

CHILE: Primera Division

22:00A. Italiano - Colo Colo -:-

CHILE: Primera B

00:00D. Puerto Montt - Cobreloa 0:0
00:30Arturo Fernandez Vial - San Felipe -:-

CHINA: FA Cup

08:30Wuhan FC - Shandong Taishan -:-
12:30Sichuan Jiuniu - Henan Songshan Longmen -:-

COLOMBIA: Primera A - Clausura

00:00Dep. Cali - Patriotas 2:0
65'Atl. Nacional - Once Caldas 1:0
20:00Pasto - Huila -:-
22:00Santa Fe - Jaguares de Cordoba -:-
00:05Junior - Quindio -:-

CONGO DR: Ligue 1

14:30PostponedDauphins Noirs - JSK -:-

COSTA RICA: Primera Division - Apertura

00:00Herediano - Santos DG 1:1
72'San Carlos - Sporting San Jose 2:1
31'Zeledon - Guanacasteca 0:0

CZECH REPUBLIC: CFL - Group A

09:15SK Rakovnik - Pisek -:-
09:15Vltavin - Povltavska FA -:-

CZECH REPUBLIC: Jihomoravsky KP

09:15Bohunice - Rousinov -:-
09:15Kurim - Bystrc -:-
09:30Svratka Brno - Lisen B -:-
14:00Boskovice - Rajecko -:-
14:00Ivancice - Mutenice -:-
14:00Moravska Slavia - Ratiskovice -:-
14:00Moravsky Krumlov - SK Krumvir -:-
14:00Sparta Brno - Bosonohy -:-

CZECH REPUBLIC: Prazsky prebor

13:00Kralovice - Dukla JM -:-

CZECH REPUBLIC: Pardubicky KP

13:30Ceska Trebova - Horni Redice -:-
13:30Chocen - Rohovladova Bela -:-
13:30Hermanuv Mestec - Tremosnice -:-
13:30Litomysl - Svitavy -:-
13:30Moravany - Holice -:-
13:30Moravska Trebova - Chrudim B -:-
13:30Prosec - Luze -:-
13:30SK Pardubicky - Lanskroun -:-

CZECH REPUBLIC: U19 League

10:00Pardubice U19 - Brno U19 -:-
12:00Pribram U19 - Mlada Boleslav U19 -:-

CZECH REPUBLIC: 2. Liga Women

10:00Sparta Prague B W - Olomouc W -:-

CZECH REPUBLIC: Czech Cup Women

10:00Hradiste W - Vedomice W -:-
10:00SK Lodenice W - Havirov W -:-
12:00Vlasim W - Trebes W -:-
13:00Banik Most - Sous W - Usti n. L. W -:-
13:00Ceske Budejovice W - Prague Raptors W -:-
16:00Bohemians 1905 W WO - Jihlava W -:-
17:00Prostejov W - Hodonin W -:-

DENMARK: Landspokal Cup

17:00Aalborg Freja - Brondby -:-
18:45Midtjylland - Aalborg -:-

ECUADOR: Liga Pro - Second stage

01:00Aucas - Barcelona SC 1:0

EGYPT: Premier League

16:30Ghazl El Mahallah - Al Masry -:-

EGYPT: Division 2 - Group C

13:30Alexandria SC - Kafr El Sheikh -:-
13:30Al Magd - Abu Qir Semad -:-
13:30Dekernes - El Olympi -:-
13:30El Raja - Alaab Damanhour -:-
13:30Haras El Hodood - Al Hammam -:-
13:30Pioneers - Al Zarka -:-
13:30Said El Mahalla - El Mansoura -:-
13:30Salloum - Baladiyat El Mahalla -:-

ENGLAND: Premier League Cup

19:00Wigan U23 - Mansfield U23 -:-

ENGLAND: Professional Development League

14:00Swansea U23 - Coventry U23 -:-

EUROPE: Euro U17 - Qualification - First stage

16:00Estonia U17 - Georgia U17 -:-
16:00Iceland U17 - Hungary U17 -:-

EUROPE: Euro U17 Women - Qualification - Round 1 - League A

17:00France U17 W - Italy U17 W -:-
17:00Wales U17 W - Sweden U17 W -:-

FRANCE: National

17:30Sedan - Laval -:-
18:00Creteil - Red Star -:-
18:00Le Mans - Orleans -:-

GEORGIA: Georgian Cup

10:30FC Gareji Sagarejo - Saburtalo Tbilisi -:-
10:30Gagra - Shukura -:-
10:30Gori - Samgurali -:-
15:00Loco. Tbilisi - Dinamo Batumi -:-

GIBRALTAR: National League

17:30Magpies - Lynx -:-
19:45St Josephs - Glacis United -:-

GREECE: Greek Cup

13:00Acheron Kanalaki - OFI Crete -:-
15:15AO Trikala - Niki Volos -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

01:00Antigua - Deportivo Achuapa 2:1

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

73'Olimpia - Marathon 1:0
69'Platense - Victoria 1:0
75'Real Espana - Honduras Progreso 4:0
67'Vida - Motagua 1:1

HUNGARY: Cup

18:30Kazincbarcika - DVTK -:-

INDONESIA: Liga 2 - First round

09:15Balikpapan - Mitra Kukar -:-
09:15Tiga Naga - Padang -:-
12:15PSMS Medan - Sriwijaya -:-
14:30Kalteng Putra - Sulut Utd -:-

ITALY: Serie B

17:00Alessandria - Frosinone -:-
17:00Ascoli - Spal -:-
17:00Brescia - Lecce -:-
19:30Cittadella - Parma -:-
19:30Como - Pordenone -:-
19:30Cremonese - Pisa -:-
19:30Crotone - Benevento -:-
19:30Perugia - Reggina -:-

MAURITANIA: Ligue 1

15:30Armee - Ksar -:-
17:30Douane - Madine Trarza -:-
15:30Nouadhibou - Gourel Sangue -:-
17:30Tidjikja - ASAC Concorde -:-

MEXICO: Liga de Expansion MX - Apertura

23:00Leones Negros - Tlaxcala 1:0
01:05Correcaminos - Tapatio 2:2
26'Dorados - Venados 0:0
23:00Tepatitlan de Morelos - Tampico Madero -:-

MEXICO: Liga MX U20 - Apertura

15:00Atlas U20 - Tijuana U20 -:-

MOROCCO: Botola Pro

18:15FAR Rabat - Wydad -:-

NETHERLANDS: KNVB Beker

17:45Ajax (Am) - Cambuur -:-
20:00Waalwijk - Willem II -:-

NORWAY: Eliteserien

17:00Brann - Viking -:-
19:00Sarpsborg 08 - Vålerenga -:-

NORWAY: Junior U19

13:00Vålerenga U19 - Tromso U19 -:-
13:00Viking U19 - Rosenborg U19 -:-
15:00Åsane U19 - Sandefjord U19 -:-

PAKISTAN: Premier League

11:00Karachi United - Pakistan Army -:-
14:15KRL FC - WAPDA -:-

PERU: Copa Peru

21:30Parachique - Alfonso Ugarte -:-
00:00ADT Tarma - Credicoop San Cristobal -:-

POLAND: Polish Cup

13:00Swit Skolwin - Legia -:-

PORTUGAL: League Cup

20:15Braga - Ferreira -:-

PORTUGAL: Liga Revelacao U23

11:00Sporting U23 - Maritimo U23 -:-
15:00Rio Ave U23 - Famalicao U23 -:-

ROMANIA: Cup

13:00FC Buzau - Calarasi -:-
16:00U Craiova 1948 - Sepsi Sf. Gheorghe -:-
19:00Politehnica Timisoara - FC Rapid Bucuresti -:-

SAN MARINO: Coppa Titano

19:45Cailungo - Faetano -:-
19:45Libertas - Folgore -:-
19:45Pennarossa - Juvenes/Dogana -:-

SAUDI ARABIA: Saudi Professional League

16:05Al-Hazem - Al-Ittihad FC -:-
17:50Al Shabab - Al Taee -:-

SERBIA: Super Liga

16:00Partizan - Metalac -:-

SIERRA LEONE: Premier League

17:00Old Edwardians - Anti Drugs Strikers -:-
19:00RSLAF - Bai Bureh Warriors -:-

SLOVENIA: Slovenian Cup

19:15Maribor - Domzale -:-

SOUTH AFRICA: Premier League

16:30Orlando - Royal AM -:-

SWEDEN: Allsvenskan

18:00Degerfors - Elfsborg -:-
18:00Goteborg - Djurgarden -:-
18:00Halmstad - Örebro -:-
18:00Norrkoping - Mjallby -:-

TUNISIA: Ligue Professionnelle 1

14:30Etoile Sahel - Club Africain -:-
14:30Metlaoui - Ben Guerdane -:-

TURKEY: Turkish Cup

11:00Umraniyespor - Kahramanmaras -:-
12:00Altinordu - Tepecik -:-
12:00Genclerbirligi - Pendikspor -:-
12:00Tuzlaspor - Aksaray Bld. -:-
13:30Sakaryaspor - Karakopru -:-
16:00Antalyaspor - Diyarbekirspor -:-
18:45Adana Demirspor - Nigde Anadolu -:-

UKRAINE: Youth League

10:00Mariupol U19 - Din. Kiev U19 -:-

UKRAINE: Ukrainian Cup

12:00Alliance - Lviv -:-
15:00PostponedLNZ Cherkasy - Dnipro-1 -:-
15:00Rukh Lviv - Zorya -:-
17:30Metalist Kharkiv - Kolos Kovalivka -:-

UNITED ARAB EMIRATES: UAE League

15:15Al Nasr - Ittihad Kalba -:-
15:15Al Urooba - Al Sharjah -:-
17:30Al-Jazira - Bani Yas -:-

URUGUAY: Segunda Division

23:45Danubio - Rampla Juniors 2:0
50'Atenas - Albion 1:2
21:15Central Esp. - Racing Montevideo -:-
23:45Cerro CA - Juventud -:-

USA: MLS

00:00New England Revolution - Colorado Rapids 1:0
00:30Atlanta Utd - Inter Miami 2:1
00:30Cincinnati - Nashville SC 3:6
00:30Columbus Crew - Orlando City 3:2
00:30DC United - New York Red Bulls 1:0
00:30New York City - Chicago Fire 1:0
00:30Toronto FC - Philadelphia Union 2:2
01:00FC Dallas - Real Salt Lake 1:2
79'Sporting Kansas City - Los Angeles Galaxy 1:0
31'Portland Timbers - San Jose Earthquakes 0:0
31'Vancouver Whitecaps - Minnesota 0:0

USA: USL Championship

00:00Miami FC - Pittsburgh 0:1
01:00Memphis - FC Tulsa 3:2
68'Real Monarchs - Rio Grande 1:2

USA: NWSL Women

00:30Racing Louisville W - Gotham W -:-

UZBEKISTAN: Uzbekistan Cup

14:15AGMK - Qizilqum -:-
14:15Bunyodkor - Termez Surkhon -:-

VENEZUELA: Segunda Division - Play Offs

00:00Libertador - Bolivar 0:1

WORLD: Friendly International

72'Mexico - Ecuador 2:2

YEMEN: Division 1

13:30Shabab Al Jeel - Al Wahda -:-

ZAMBIA: Super League

14:00Prison Leopards - Red Arrows -:-

REFRESH

Football | Ice hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »

Top

FlashScore.co.uk mobile livescore (m.flashscore.co.uk), football scores service. This mobile version has different parameters than www version for technical reasons.