REFRESH

Football » Tomorrow » All Games

ITALY: Serie A

19:45Udinese - Napoli -:-

SPAIN: LaLiga

20:00Barcelona - Granada -:-

ARGENTINA: Liga Profesional

00:15River Plate - Arsenal Sarandi -:-
17:30Gimnasia L.P. - Union Santa Fe -:-
19:45Lanus - Newells Old Boys -:-
22:00Rosario - San Lorenzo -:-
00:15Defensa y Justicia - Banfield -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

19:30Instituto - All Boys -:-

ARGENTINA: Primera C - Clausura

19:00Argentino de Merlo - Sportivo Italiano -:-
19:00General Lamadrid - Victoriano A. -:-

ARGENTINA: Primera D - Apertura

19:00Central Ballester - Sportivo Barracas -:-
19:00CSR Espanol - Lugano -:-
19:00Juventud Unida S. M. - Deportivo Paraguayo -:-
19:00Liniers - Def. de Cambaceres -:-
19:30PostponedCentral Ballester - Def. de Cambaceres -:-
19:30PostponedDeportivo Muniz - CSR Espanol -:-
19:30PostponedDeportivo Paraguayo - Liniers -:-
19:30PostponedJuventud Unida S. M. - Argentino de Rosario -:-
19:30PostponedPuerto Nuevo - Yupanqui -:-
19:30PostponedSportivo Barracas - Lugano -:-

ARMENIA: Premier League

13:00Alashkert - Noravank -:-

ARMENIA: First League

13:00Pyunik 2 - BKMA 2 -:-
15:30Urartu 2 - Lernayin Artsakh -:-

ASIA: AFC Cup - Play Offs

16:15Al-Muharraq (Bah) - Al Ahed (Leb) -:-

ASIA: Asian Cup Women - Qualification - First stage

12:00Uzbekistan W - Mongolia W -:-

AZERBAIJAN: Premier League

16:00Qarabag - Sumqayit -:-

BANGLADESH: Premier League

11:00Bashundara Kings - Abahani Limited -:-

BELGIUM: Pro League U21

18:30Anderlecht U21 - Charleroi U21 -:-
18:30Antwerp U21 - Leuven U21 -:-
18:30Cercle B. U21 - Mechelen U21 -:-
18:30Club Brugge U21 - St. Liege U21 -:-
18:30Eupen U21 - Kortrijk U21 -:-
18:30Gent U21 - Genk U21 -:-
18:30Mouscron U21 - Deinze U21 -:-
18:30Oostende U21 - Beerschot VA U21 -:-
18:30Waregem U21 - St. Truiden U21 -:-
19:00Royal Union SG U21 - Lierse K. U21 -:-
19:00Seraing U21 - Waasland-Beveren U21 -:-
19:00Virton U21 - Westerlo U21 -:-
19:30RWDM U21 - Lommel SK U21 -:-

BOLIVIA: Division Profesional

00:30Oriente Petrolero - Palmaflor -:-

BOLIVIA: Nacional B - First stage

18:30Ciudad Nueva SC - Academia Santa Cruz -:-
20:30Torre Fuerte - Argentinos Juniors -:-

BRAZIL: Serie A

00:30Flamengo - Gremio -:-
00:00Cuiaba - Fluminense -:-

BRAZIL: Serie C - First stage

00:00Botafogo PB - Jacuipense -:-

BRAZIL: Serie D - Play Offs

19:00Guarany - Galvez -:-

BRAZIL: Brasileiro U20

20:15Sao Paulo U20 - Botafogo U20 -:-

CANADA: U Sports

23:00UFV - Victoria -:-
23:30UBC Okanagan - Thompson Rivers -:-

CHINA: Jia League

09:00Zhejiang Professional - Shenyang Urban FC -:-
12:35Suzhou Dongwu - Jiangxi Beidamen -:-

CHINA: Yi League - Promotion Group

08:00Qingdao Youth Island - Shanghai Jiading Huilong -:-
08:00Shanxi Longjin - Guangxi Pingguo Haliao -:-

COLOMBIA: Primera A - Clausura

00:05Pasto - Santa Fe -:-
02:10Aguilas - Bucaramanga -:-
00:00La Equidad - Pereira -:-

CONGO DR: Ligue 1

15:30St Eloi Lupopo - Lubumbashi Sport -:-

COSTA RICA: Primera Division - Apertura

01:00Santos DG - Saprissa -:-
21:00Guanacasteca - Sporting San Jose -:-

CYPRUS: First Division

17:00Omonia - Doxa -:-
19:00Anorthosis - Achnas -:-

DENMARK: Superliga

18:00Silkeborg - Aarhus -:-

DOMINICAN REPUBLIC: LDF - Championship Group

23:00Cibao - Universidad O&M -:-

ECUADOR: Liga Pro - Second stage

01:00LDU Quito - Emelec -:-

ENGLAND: Premier League 2

13:00Sunderland U23 - Middlesbrough U23 -:-
19:00Derby U23 - West Ham U23 -:-
19:00Leicester U23 - Everton U23 -:-
19:00Newcastle U23 - Stoke U23 -:-
19:00Nottm Forest U23 - Birmingham U23 -:-
19:00Reading U23 - Norwich U23 -:-
19:00Wolves U23 - Fulham U23 -:-

ENGLAND: Professional Development League

14:00Swansea U23 - Crewe U23 -:-

ESTONIA: Esiliiga

17:00Levadia U21 - Elva -:-

EUROPE: Premier League (Crimea)

14:00Ocean Kerch - Alushta -:-
14:00Rubin Yalta - Gvardeyets -:-
14:00Yevpatoriya - Kyzyltash -:-
14:30TSK Simferopol - SKCHF Sevastopol -:-

FRANCE: National

20:00Concarneau - Avranches -:-

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

13:00Samtredia - Torpedo Kutaisi -:-
13:00Shukura - Din. Tbilisi -:-
16:00Dila Gori - Saburtalo Tbilisi -:-
16:00Telavi - Dinamo Batumi -:-
18:00Loco. Tbilisi - Samgurali -:-

GERMANY: 3. Liga

18:00Wehen - Dortmund II -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

23:00Platense - Real Sociedad -:-
23:00UPNFM - Motagua -:-
01:00Real Espana - Marathon -:-
02:00Vida - Honduras Progreso -:-

ICELAND: Pepsideild

20:15Kopavogur - Stjarnan -:-

IRELAND: Premier Division

19:45Bohemians - Derry City -:-

ITALY: Serie B

19:30Frosinone - Brescia -:-

ITALY: Serie C - Group C

20:00Monopoli - Avellino -:-

JAPAN: WE League Women

06:00Omiya Ardija W - Albirex Niigata W -:-
07:00JEF United W - Saitama W -:-
09:00Urawa W - Nojima Stella W -:-

JAPAN: Nadeshiko League Women

05:00Nittaidai W - Setagaya Sfida FC W -:-

MEXICO: Liga MX - Apertura

01:00Cruz Azul - Queretaro -:-
01:06Monterrey - Tigres -:-
03:06Santos Laguna - Puebla -:-

MEXICO: Liga Premier Serie A - Apertura

22:00Dongu - Montaneses -:-

MONGOLIA: Premier League

12:00Deren - BCH Lions -:-

NETHERLANDS: Eerste Divisie

19:00Jong PSV - Den Haag -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

00:00Managua FC - Real Madriz -:-
01:00Ocotal - UNAN-Managua -:-
03:00Juventus Managua - Jalapa -:-

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

00:00PostponedEsteli U20 - Ferretti U20 -:-

NORWAY: Division 2 - Group 1

16:00Halden - Vålerenga 2 -:-

NORWAY: Division 2 - Group 2

16:00Kjelsås - Rosenborg 2 -:-

NORWAY: Division 3 - Group 1

17:00Kongsvinger 2 - Raufoss 2 -:-
19:00Brumunddal - Ull/Kisa 2 -:-

NORWAY: Division 3 - Group 2

16:00Follo - Sarpsborg 08 2 -:-
17:00Strømsgodset 2 - Fredrikstad 2 -:-
18:00Mjondalen 2 - Orn -:-

NORWAY: Division 3 - Group 4

17:00Bjarg - Brann 2 -:-

NORWAY: Division 3 - Group 5

16:00Tynset - Ranheim 2 -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

23:00Sol De America - 12 de Octubre -:-
01:15Guairena FC - Sp. Luqueno -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

20:00Deportivo Santani - General Caballero JLM -:-
23:00San Lorenzo - 3 De Febrero -:-

PERU: Liga 2 - Clausura

16:30Juan Aurich - Deportivo Coopsol -:-
19:00Pirata - Chavelines -:-
21:30Comerciantes Unidos - Union Huaral -:-

POLAND: Division 1

17:00Skra - Arka -:-
19:30Polkowice - Katowice -:-

PORTUGAL: Liga Portugal

19:00Benfica - Boavista -:-
21:15Braga - Tondela -:-

PORTUGAL: Liga Portugal 2

18:00Academica - Vilafranquense -:-
19:30Leixoes - Academico Viseu -:-

ROMANIA: Liga 1

19:00CFR Cluj - Univ. Craiova -:-

ROMANIA: Liga 2

14:00U. Cluj - Viitorul Tg. Jiu -:-
16:00Steaua Bucuresti - Selimbar -:-

RUSSIA: Premier League

14:30Ural - Lok. Moscow -:-
16:30Kazan - Zenit -:-
17:30CSKA Moscow - Sp. Moscow -:-

RUSSIA: FNL

16:30Veles Moscow - R. Volgograd -:-

RUSSIA: FNL 2 - Group 1

12:00Tuapse - SKA Rostov -:-

RUSSIA: Youth League

11:00UOR U19 - Zenit U19 -:-

SAUDI ARABIA: Division 1

16:30Al-Shoalah - Al Kholood -:-
17:00Jeddah - Al Ain -:-
18:15Al Khaleej - Al-Nahda -:-

SCOTLAND: Scottish Cup

19:45Berwick - Gretna 2008 -:-

SPAIN: LaLiga2

20:00Burgos CF - Las Palmas -:-

SWEDEN: Allsvenskan

18:00AIK Stockholm - Goteborg -:-
18:00Hammarby - Varbergs -:-

SWEDEN: Superettan

18:00Värnamo - Orgryte -:-

SWEDEN: Division 1 - Södra

18:00Trollhättan - Utsiktens -:-

TURKEY: 1. Lig

15:00Boluspor - Istanbulspor -:-
18:00Ankaragucu - Menemenspor -:-
18:00Balikesirspor - Keciorengucu -:-

UKRAINE: Persha Liga

14:15Uzhhorod - Nyva Ternopil -:-

UKRAINE: Druha Liga

14:00Rubikon Kyiv - Liubomyr Stavyshche -:-

URUGUAY: Primera Division - Clausura

19:30Maldonado - Wanderers -:-

USA: MLS

00:30Portland Timbers - Los Angeles FC -:-
02:00Colorado Rapids - Vancouver Whitecaps -:-

USA: USL Championship

23:00San Diego Loyal - Tacoma Defiance -:-

USA: USL League One

00:00Greenville - Tucson -:-
00:00North Texas - Union Omaha -:-
00:30Fort Lauderdale - Tormenta -:-

UZBEKISTAN: Super League

15:00Qizilqum - AGMK -:-
15:00Turon - Navbahor Namangan -:-

VENEZUELA: Primera Division - First stage

23:15Estudiantes M. - Hermanos Colmenares -:-
01:30Lara - Carabobo -:-

WORLD: Friendly International Women

15:00Romania U19 W - North Macedonia U19 W -:-
16:00Cameroon W - Ghana W -:-
20:00Brazil W - Argentina W -:-

WORLD: Club Friendly Women

00:00Houston Dash W (Usa) - Tigres W (Mex) -:-

YEMEN: Division 1

14:00Al-Saqr - Al Shula -:-
14:00Shab Hadramaut - Fhman -:-

REFRESH

Football | Hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »

Top

FlashScore.co.uk mobile livescore (m.flashscore.co.uk), football scores service. This mobile version has different parameters than www version for technical reasons.