REFRESH

Football » Yesterday » All Games

ALBANIA: Albanian Cup

15:00Apolonia Fier - Kamza 3:0
15:00Burreli - Vllaznia 0:1
15:00Cerrik - Luftetari Gjirokastra 0:1
15:00Devolli - Skenderbeu 1:4
15:00Egnatia Rrogozhine - Besa 0:1
15:00Elbasani - Laci 0:0
15:00Erzeni - Din. Tirana 3:0
15:00Iliria Kruja - Kastrioti 2:1
15:00Koplik - Flamurtari 3:2
15:00Korabi Peshkopi - Beselidhja Lezha 2:1
15:00Lushnja - Oriku 2:1
15:00Pogradeci - Bylis 0:4
15:00Shenkolli - Tirana 0:0
15:00Shkumbini Peqin - Kukesi 1:3
15:00Terbuni - Teuta 0:2
15:00Vora - Partizani 0:3

ANDORRA: Super Cup

20:00UE Engordany - FC Santa Coloma 1:2

ANGOLA: Girabola

15:00Academica - Progresso 2:1
15:00Cubango - Primeiro de Maio -:-
15:00Interclube - Caala -:-
15:00Libolo - Desportivo Huila 2:1
15:00Onze Bravos - Santa Rita -:-
15:00Petro - Sagrada -:-
15:00Primeiro de Agosto - Ferroviario do Huambo -:-
15:00Sporting de Cabinda - Wiliet 2:0

ARGENTINA: Primera Nacional

01:10Chacarita Juniors - San Martin Tucuman 2:2

ARGENTINA: Copa Argentina

22:10Talleres Cordoba - Banfield 1:0pen

ARMENIA: Premier League

13:15Noah - Shirak 0:0
14:30Ararat-Armenia - Ararat 1:0

ASIA: AFC Champions League - Play Offs

11:00Kashima (Jpn) - Guangzhou Evergrande (Chn) 1:1

ASIA: AFC Championship U16 - Qualification

09:00Japan U16 - Laos U16 4:0
09:30China U16 - Philippines U16 6:0
09:30South Korea U16 - Chinese Taipei U16 10:0
10:00Australia U16 - Macau U16 3:0
10:30Iraq U16 - United Arab Emirates U16 0:1
12:00India U16 - Turkmenistan U16 5:0
12:00Uzbekistan U16 - Bahrain U16 3:1
12:00Vietnam U16 - Mongolia U16 7:0
12:30Malaysia U16 - Cambodia U16 7:0
12:30Thailand U16 - Myanmar U16 4:0
13:00Indonesia U16 - Northern Mariana Islands U16 15:1
13:15Afghanistan U16 - Palestine U16 2:2
14:00Yemen U16 - Bhutan U16 10:1
15:00Kyrgyzstan U16 - Lebanon U16 3:2
15:00Tajikistan U16 - Kuwait U16 9:0
16:15Iran U16 - Maldives U16 13:0
16:25Oman U16 - Pakistan U16 2:0
17:00Bangladesh U16 - Qatar U16 0:2
18:00Jordan U16 - Sri Lanka U16 6:0
19:20Saudi Arabia U16 - Syria U16 -:-

ASIA: AFC Championship Women U16

10:00Bangladesh U16 W - Japan U16 W 0:9
13:00Australia U16 W - Thailand U16 W 6:1

AUSTRALIA: FFA Cup

10:30Brisbane Strikers - Moreland 3:2
10:30Melbourne City - WS Wanderers 3:0

AUSTRIA: Regionalliga West - Tyrol

18:00Schwaz - Reichenau 2:2

BOSNIA & HERZEGOVINA: Bosnia and Herzegovina Cup

15:30Banovici - Siroki Brijeg 1:2pen
15:30Bratstvo Gracanica - Velez Mostar 2:3
15:30GOSK Gabela - Radnik Bijeljina 2:1pen
15:30Gradacac - Zrinjski 0:4
15:30HNK Orasje - Borac Banja Luka 0:4
15:30Jedinstvo Bihac - Mladost DK 1:2
15:30Kakanj - Celik Zenica 3:0
15:30Kozara - Sloboda 1:2pen
15:30Krupa - Tuzla City 0:1pen
15:30Ljubic Prnjavor - Travnik 2:1pen
15:30Ljubuski - Sarajevo 2:4
15:30Modrica - Zvijezda 09 0:3
15:30Olimpic Sarajevo - Hadzici 2:1
15:30Prijedor - Slavija 4:1
15:30Skugric - TOSK Tesanj 0:10
15:30Tekstilac - Zeljeznicar 0:3

BOTSWANA: Premier League

18:00Extension Gunners - Miscellaneous 1:0
18:00Gaborone Utd - BDF XI 1:1
18:00Jwaneng Galaxy - Police XI 1:1
18:00Morupule - Notwane 2:0
18:00Orapa United - Gilport Lions 2:2
18:00Tafic FC - Prisons XI Gaborone 1:2

BRAZIL: Serie B

23:15Vila Nova - Botafogo SP 0:2
01:30Sao Bento - Vitoria 2:0

BRAZIL: Copa Verde

19:30Bragantino - Paysandu 1:2pen
23:00Goias - Cuiaba Esporte 1:0

BRAZIL: Brasileiro U20

19:00Atletico-MG U20 - Vitoria U20 3:0
19:00Botafogo U20 - Chapecoense-SC U20 1:2
19:00Corinthians U20 - Athletico-PR U20 2:1
19:00Coritiba U20 - Vasco U20 0:1
19:00Santos U20 - Gremio U20 2:0
23:00Cruzeiro U20 - Internacional U20 2:2

CANADA: Canadian Premier League - Fall Season

22:30HFX Wanderers - Forge 1:1

CANADA: Championship

35'Montreal Impact - Toronto FC 1:0

COLOMBIA: Liga Aguila - Clausura

01:30Dep. Cali - Petrolera 0:1

COLOMBIA: Torneo Aguila - Clausura

20:30Fortaleza - Valledupar 0:0
21:00Barranquilla - Tigres 1:1

CONGO DR: Ligue 1

15:30AC Rangers - Sanga Balende -:-
15:30Groupe Bazano - Sanga Balende -:-
15:30Maniema - RCK -:-
15:30Nyuki - Lubumbashi Sport 0:1

COSTA RICA: Primera Division - Apertura

03:00Alajuelense - Limon 2:1
20:00Grecia - Herediano 2:2
22:00U.C.R. - San Carlos 1:1

CROATIA: 2. HNL

15:00Dubrava - Rudes 2:2
15:30Bijelo Brdo - Sesvete 1:2
15:30Croatia Zmijavci - Osijek 2 0:1
15:30Dugopolje - Hajduk Split 2 2:2
15:30Kustosija - Orijent 1:2
17:00Medjimurje - Cibalia 3:0
17:00Sibenik - Dragovoljac 2:0

CZECH REPUBLIC: 1. Liga

17:00Teplice - Mlada Boleslav 2:0

CZECH REPUBLIC: Division D

15:30Start Brno - Zbrojovka Brno B 0:4

CZECH REPUBLIC: Moravskoslezsky KP

15:45Bilovec - Cesky Tesin 2:0

CZECH REPUBLIC: U19 League

12:00Slovacko U19 - Hradec Kralove U19 2:3pen

CZECH REPUBLIC: First League Women

17:30Sparta Prague W - Liberec W 4:0

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

22:30Aguila - Independiente F.C. 1:0
22:30El Vencedor - Municipal Limeno 1:0
22:30Jocoro - 11 Deportivo 1:0

ENGLAND: Southern League South Division

19:45Tiverton - Merthyr T 1:0

ESTONIA: Meistriliiga

17:00Maardu - Paide 2:4
17:00Narva - Tammeka 3:2
17:30Flora - Levadia 2:1

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

17:30Young Buffaloes - Mhlume -:-

EUROPE: Champions League - Group Stage

17:55Club Brugge - Galatasaray 0:0
17:55Olympiacos - Tottenham 2:2
20:00Atl. Madrid - Juventus 2:2
20:00Bayern - Crvena zvezda 3:0
20:00Din. Zagreb - Atalanta 4:0
20:00Leverkusen - Lok. Moscow 1:2
20:00PSG - Real Madrid 3:0
20:00Shakhtar - Man City 0:3

EUROPE: UEFA Youth League - Group Stage

11:00Shakhtar U19 - Man City U19 1:3
13:00Atl. Madrid U19 - Juventus U19 0:4
13:00Leverkusen U19 - Lok. Moscow U19 2:2
13:00Olympiakos U19 - Tottenham U19 1:1
14:00Club Brugge U19 - Galatasaray U19 3:2
14:00Din. Zagreb U19 - Atalanta U19 1:0
15:00Bayern U19 - Crvena zvezda U19 0:0
15:00PSG U19 - Real Madrid U19 1:2

EUROPE: Euro U17 Women - Qualification - First stage

10:00Iceland U17 W - Malta U17 W 1:0
16:00France U17 W - Belarus U17 W 9:0

FAROE ISLANDS: Premier League

19:00Runavik - Klaksvik 0:1

GERMANY: Regionalliga Sudwest

14:00Freiburg II - FSV Frankfurt 4:0

GERMANY: Regionalliga Bayern

18:00Heimstetten - Eichstatt 2:0

GREECE: Greek Cup

13:00Pellana - Ialisos 0:2
14:00Veria - Diagoras 2:0

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

18:00Siquinala - Xelaju 2:2
19:00Santa Lucia - Municipal 1:0
21:30Guastatoya - Antigua 2:1
22:30Sanarate - Iztapa 2:1

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

22:00Marathon - Real Sociedad 0:0
22:30Real de Minas - Vida 1:0

HUNGARY: Merkantil Bank Liga

15:00CancelledAjka - Balmazujvaros Sport -:-
15:00Bekescsaba - Haladas 2:2
15:00Budaorsi - Szeged 2011 0:3
15:00Dorogi - Siofok 0:2
15:00Duna Aszfalt - Budafoki 2:3
15:00Kazincbarcika - Vac 2:1
15:00Soroksar - Gyirmot 0:4
17:00Vasas - MTK Budapest 1:4
18:00Csakvari - Szolnoki 0:1
18:00Győr - Nyiregyhaza 3:1

ICELAND: Pepsideild

17:45Hafnarfjordur - Vestmannaeyjar 6:4
20:15Fylkir - Vikingur Reykjavik 3:1

INDIA: Calcutta Premier Division A

10:00BSS Sporting - George Telegrapher 2:0

INDONESIA: Liga 1

09:30Barito Putera - Bhayangkara Utd 1:4
09:30Pusamania Borneo - Madura United 2:1
12:30Persib - Padang 1:1

INDONESIA: Liga 2

07:30PSBS Biak Numfor - Persewar Waropen 1:0
09:30Persis Solo - Madura FC 0:0
09:30Persita - Persiraja Aceh 2:1
09:30PSGC Ciamis - Perserang Serang 2:0

IRAQ: Super League

12:00PostponedNaft Missan - Al Kahraba -:-
13:45Al Karkh - Alsinaat Alkahrabaiya 3:2
13:45Al Najaf - Al Kahraba 2:2
13:45Al-Qassim - Al Naft 1:0
13:45Al Wasat - Al Diwaniya 3:1
13:45Baghdad - Al Quwa Al Jawiya 0:2
16:00Al Shorta - Al-Hudod 2:1

ITALY: Serie C - Group A

19:30Arezzo - Juventus U23 1:2

ITALY: Serie D - Group G

14:00Arzachena - Aprilia 0:1

ITALY: Serie D - Group H

14:00Audace Cerignola - Casarano 2:1

ITALY: Coppa Italia Serie D

14:00FC Messina - Cittanovese 2:0

JAPAN: Emperors Cup

11:00Hiroshima - Oita 1:2pen
11:00Iwata - Shimizu 1:2pen
11:00Kobe - Kawasaki 3:2
11:00Kofu - Hosei 2:1aet
11:00Sagan Tosu - C-Osaka 4:2
11:00V-Varen Nagasaki - Vegalta Sendai 2:1

KENYA: Premier League

13:00Bandari - Zoo 3:2

KOSOVO: Superliga

15:00Gjilani - KF Ballkani 1:0
15:00KF Llapi - Drita 2:2
15:00Trepca 89 - Prishtina 0:1

LATVIA: Optibet Virsliga

16:00Riga FC - Ventspils 0:0

LIECHTENSTEIN: Liechtenstein Cup

19:00Balzers B - Triesen 2:4

LITHUANIA: Lithuanian Cup

16:30Banga - Palanga 2:0

MALAYSIA: Malaysia Cup

14:00Felda - Selangor 0:2
14:00PDRM FA - Melaka United 2:2
14:00Penang - Pahang 0:2
14:00Sabah - Perak 1:1

MALDIVES: Dhivehi Premier League - First stage

12:00Club Eagles - United Victory -:-
17:00Maziya - Da Grande -:-

MALI: Premiere Division

16:45AS Nianan - LC Bamako -:-
17:00Black Stars - USC Kita -:-
17:00CO Bamako - USFAS Bamako -:-
17:00Onze Createurs - Stade Malien -:-
19:00ASOM - US Bougouni -:-
19:00AS Police - Real Bamako -:-
19:00CSK - Yeelen -:-

MONTENEGRO: Prva Crnogorska Liga

14:30Grbalj - Titograd 0:2
14:30Kom Podgorica - Rudar 5:0
14:30OFK Petrovac - Iskra 0:1
14:30Zeta - FK Podgorica 1:0
17:00Buducnost - Sutjeska 1:4

MONTENEGRO: Druga Liga

14:30Bokelj - Otrant 1:0
14:30Decic - Jezero 2:1
14:30Drezga - Jedinstvo 2:2
14:30Lovcen - Ibar 0:1
14:30Mornar - Arsenal Tivat 2:1

MOZAMBIQUE: Mocambola

14:00Ferroviario Nampula - UD Songo 3:4

NORTH MACEDONIA: 1. MFL

14:30Rabotnicki - Makedonija GP 1:0
14:30Renova - Shkendija 0:2
14:30Shkupi - Vardar 1:2
14:30Sileks - Borec 3:0
14:30Struga Trim & Lum - Akademija Pandev 0:0

NORWAY: OBOS-ligaen

14:00Tromsdalen - Sandnes 1:4
17:00Aalesund - KFUM Oslo 2:1
17:00Notodden - Kongsvinger 2:0
17:00Sandefjord - Strømmen 2:0
17:00Skeid - Sogndal 2:2
17:00Start - Nest-Sotra 2:0
17:00Ull/Kisa - Jerv 1:0
18:00Raufoss - Ham-Kam 1:2

NORWAY: Division 3 - Group 1

11:00Sunndal - Krakeroy 3:0

NORWAY: Toppserien Women

16:15Lyn W - Avaldsnes W 2:3
16:30Trondheims-Orn W - LSK Kvinner W 0:3
18:00Stabaek W - Kolbotn W 2:0

PARAGUAY: Copa Paraguay

60'Guarani - Pastoreo 2:0

PHILIPPINES: PFL

08:30Kaya - Ceres 0:2
09:00Mendiola FC 1991 - Stallion 0:0

POLAND: Ekstraklasa

17:00Plock - Legia 1:0

POLAND: Division 1

18:00Ol. Grudziadz - Termalica B-B. 1:0
18:00Stal Mielec - Tychy 1:2
18:30Podbeskidzie - Legnica 2:1
19:00Warta - Odra Opole 3:0

POLAND: Division 2

16:00Lech 2 - Polkowice 0:3

POLAND: III Liga - Group III

15:00Ruch Zdzieszowice - Kluczbork 3:2
16:00Ruch - Zaglebie 2 1:0

QATAR: Division 2

16:15Al-Kharitiyath - Al Bidda -:-
16:15Al Muaidar - Shamal -:-
18:30Al Markhiya - Al Mesaimeer -:-
18:30Lusail - Al Nasr -:-

SAUDI ARABIA: Division 1

16:20Al Thuqbah - Al Khaleej 1:1
16:30Al-Kawkab - Al-Taqadom 2:1
16:55Al Ain - Al Taee 1:0
17:05Al Ansar - Al Bukayriyah 0:1
17:05Jeddah - Najran 1:2

SCOTLAND: Challenge Cup

19:45Ballymena - Rangers U21 0:1

SEYCHELLES: First Division League

14:30Foresters FC - Au Cap -:-

SINGAPORE: Premier League

12:45Albirex Niigata - Balestier Khalsa 2:0
12:45Geylang - Warriors 4:3
12:45Home Utd - Young Lions 0:3
13:15Brunei DPMM - Tampines 0:1

SLOVAKIA: Fortuna liga

17:00Trnava - Senica 0:0

SLOVAKIA: Divison C Bratislava

15:30Devinska N. Ves - Bernolakovo 2:2
15:30Inter Bratislava - Malacky 4:1
15:30Ivanka pri Dunaji - Bahon 1:1
15:30MSK Senec - Rohoznik 2:2
15:30Pezinok - D. Luzna 1:5
15:30Rovinka - Raca 2:5
15:30Slovan Most - Kalinkovo 3:0
15:30Tomasov - Rusovce 1:2

SLOVAKIA: Slovak Cup

15:00Novohrad Lucenec - Komarno 0:1
15:00Stankovce - AFC Nove Mesto 0:2
15:30Lubovna - Zilina 2:3

SLOVENIA: Slovenian Cup

14:30Brda - Domzale 0:3
14:30Triglav - Mura 1:3
15:30Koper - Maribor 3:2
16:00Aluminij - Tabor Sezana 1:0

SOUTH AFRICA: MTN 8 Cup

18:30Mamelodi - Supersport 0:2

SOUTH KOREA: K League 2

11:30Anyang - Suwon City 0:2
11:30Gwangju - Bucheon 1:0
12:00Asan Mugunghwa - Ansan Greeners 1:1

SOUTH KOREA: Korean Cup

11:00Daejeon Korail - Sangju Sangmu 1:1
11:00Hwaseong - Suwon 1:0

SPAIN: LaLiga2

18:00PostponedFuenlabrada - Zaragoza -:-
18:00Huesca - Albacete 0:1
18:00Lugo - Ponferradina 2:2
20:00La Coruna - Numancia 3:3

SPAIN: Segunda Division B - Group 1

15:00Celta Vigo B - Melilla 4:2

SPAIN: Tercera Division - Group 4

18:30Basconia - CD Vitoria 1:2
18:30Durango - Somorrostro 1:0
18:30Tolosa FC - Ariznabarra 2:1
18:45Gernika - Real Sociedad C 1:0
19:00Balmaseda - Portugalete 0:1
19:00Beasain - Pasaia 2:1
19:00Lagun Onak - San Ignacio 2:1
19:00Santurtzi - Sodupe 2:1
19:00Sestao - SD Deusto 3:0
19:00Urduliz - Santuxu 0:2

SPAIN: Tercera Division - Group 17

16:00Zaragoza B - Cuarte 2:1
17:00Calamocha - Binefar 2:2
18:00CF Illueca - Tarazona 2:2
19:00Almudevar - Teruel 0:3
19:00Barbastro - Brea 0:1
19:00Utebo FC - Belchite 97 1:1
19:00Valdefierro - Borja 0:1
19:00Villanueva CF - Sarinena 0:2
19:30Fraga - Robres 2:2
19:30Tamarite - Atletico Monzon 1:0

SPAIN: Tercera Division - Group 18

16:30Atl. Ibanes - La Roda 4:0
18:30Quintanar - Villacanas 3:1
19:00Azuqueca - Conquense 2:2
19:00Puertollano C.F. - Almansa 1:0
19:00Tarancon - Pedroneras 0:0
19:30Toledo - Torrijos 3:0
20:00Almagro - Madridejos 2:1
20:00Illescas - Albacete B 2:1

SWEDEN: Svenska Cupen Women - Qualification

16:30Dosjobro IF W - Rosengard W 0:5
17:00Lidkopings FK W - Göteborg W 0:4
17:30Kalmar W - Linköpings W 0:1
17:45Jitex W - Vittsjo W 0:1
18:00Asarum W - Vaxjo DFF W 3:4
18:00Halmia W - Bunkeflo W 1:3aet
18:00IF Brommapojkarna W - Djurgarden W 0:1
18:00Kvarnsvedens W - Uppsala W 1:3
18:00Moron W - Pitea W 1:2
18:00Ravasens IK W - Mallbackens W 0:1
18:00Tyresö HF W - AIK W 2:3
18:00Västerås W - Örebro W 1:4
18:30Goteborgs DFF W - Kristianstads W 1:5
18:30Kovlands W - Umeå IK W 2:6
19:00Alvsjo W - Eskilstuna United W 0:2

SWITZERLAND: Promotion League

19:00Basel II - Bavois 4:0

SWITZERLAND: 1.Liga Classic Group 1

19:00La Chaux-De-Fonds - Olympique de Geneve 2:1
19:00Lancy - Terre Sainte 3:3

SWITZERLAND: 1.Liga Classic Group 2

19:00Baden - Bassecourt 1:1
19:00Wohlen - Muttenz 3:2

SWITZERLAND: Nationalliga A Women

19:00Grasshoppers W - Zurich W 1:2

TAJIKISTAN: Vysshaya Liga

12:00Istaravshan - CSKA Pomir Dushanbe 1:0
12:00Istiqlol Dushanbe - Khatlon 2:2
12:00Kuktosh - Khujand 2:3
12:00Regar-TadAZ - Panjsher 6:1

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

14:00PostponedMbeya City - Young Africans -:-
14:00Polisi Tanzania - Azam -:-

THAILAND: Thai FA Cup

13:00Bangkok Utd - Port MTI FC 0:1pen
13:00Ratchaburi - Buriram 2:1

UGANDA: Premier League

14:30PostponedKampala City - URA SC -:-
14:30Kyetume - Proline -:-

UKRAINE: Druha Liga

14:00Bukovyna - Kyiv-Sviatoshyn 2:1
14:00Dinaz Vyshgorod - Nyva Vinnytsya 2:1
14:00VPK-Agro - Ch. Odessa 2 4:0
14:30Krystal - Nikopol 3:0
14:30Real Pharma - Kramatorsk 2 2:1
15:00Hirnyk Kryvyi Rih - Tavriya 3:0
15:00Kalush - Podillya Khmelnytskyi 5:2
15:00Mykolaiv 2 - Alliance 0:3
15:00Zhytomyr - Veres-Rivne 2:0
16:00Nyva Ternopil - Uzhhorod 0:0

URUGUAY: Primera Division - Clausura

20:00Juventud - Progreso 1:2
20:00Racing Montevideo - River Plate 1:1
23:00Cerro Largo - Defensor Sp. 1:4
Half TimeRampla Juniors - Penarol 0:2

USA: MLS

35'Cincinnati - Atlanta United 0:0

USA: USL Championship

01:00Nashville SC - Birmingham 1:0
03:00Tacoma Defiance - Real Monarchs 1:4
Half TimeOttawa Fury - Tampa Bay 0:0
35'Atlanta United 2 - Charleston 1:1
35'Bethlehem - Loudoun 0:1

USA: NWSL Women

00:30North Carolina Courage W - Houston Dash W 1:0

VENEZUELA: Copa Venezuela

20:30Caracas - Petare 3:0
21:00AC Lala FC - Angostura 2:2
21:00Atl. Venezuela - Estudiantes Caracas 1:1
21:00Carabobo - Furrial 3:1
21:00Estudiantes M. - El Vigia 4:2
21:00La Guaira - Gran Valencia 6:1
21:00Lara - Llaneros 1:0
21:00Portuguesa - Trujillanos 0:3
22:00Aragua - Yaracuy 0:1
22:00Monagas - Dynamo Puerto 6:1
23:00Dep. Tachira - Frontera 1:1
23:00InterruptedPuerto Cabello - Titanes 2:1
35'Mineros - Fundacion AIFI 1:0
Half TimeZamora - Hermanos Colmenares 1:0

WORLD: Club Friendly

01:00Police (Tri) - Sando (Tri) -:-
15:30Panachaiki (Gre) - Smyrnis (Gre) 2:2
16:30Lok. Plovdiv (Bul) - CSKA Sofia (Bul) 0:0
17:30Arandina (Esp) - Burgos CF (Esp) 1:1
21:00Morvant Caledonia Utd (Tri) - Defence Force (Tri) 0:1
23:00La Horquetta (Tri) - Santa Rosa (Tri) -:-

WORLD: Friendly International Women

00:00Peru U19 W - Colombia U19 W 1:6
02:00Ecuador U19 W - Paraguay U19 W 0:1
48'Peru U19 W - Venezuela U19 W 0:1

ZAMBIA: Super League

14:00Nakambala Leopards - Zesco Utd 0:3

ZIMBABWE: Premier Soccer League

14:00Harare City - CAPS Utd 0:1
14:00Yadah - Bulawayo Chiefs 0:2

REFRESH

Football | Hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »

Top

FlashScore.co.uk mobile livescore (m.flashscore.co.uk), football scores service. This mobile version has different parameters than www version for technical reasons.