REFRESH

Football » Today » Odds

ALBANIA: Superliga

12:45Apolonia Fier - Partizani 0:3
12:45Skenderbeu - Kastrioti 1:2
12:45Tirana - Bylis 0:0
15:45Kukesi - Laci 1:0
15:45Teuta - Vllaznia 0:0

ARMENIA: First League

12:00Urartu 2 - Ararat-Armenia 2 3:1

ASIA: AFC Champions League

10:00Guangzhou Evergrande (Chn) - Kobe (Jpn) 1:3 [ 6/5 | 13/5 | 7/4 ]
10:00Jeonbuk (Kor) - Sydney FC (Aus) 1:0 [ 4/9 | 16/5 | 5/1 ]
10:00CancelledSuwon (Kor) - Johor DT (Mys) -:-
13:00Shanghai SIPG (Chn) - Yokohama M. (Jpn) 0:1 [ 17/10 | 3/1 | 13/10 ]

AUSTRIA: OFB Cup

16:15Austria Vienna - Hartberg 5:3 [ 8/11 | 13/5 | 16/5 ]
19:25First Vienna - Altach 2:1 [ 17/2 | 5/1 | 1/4 ]

BELGIUM: Jupiler League

16:00Cercle Brugge - Mouscron 1:2 [ 9/10 | 5/2 | 11/4 ]

BOLIVIA: Nacional B - Second stage

19:30Chaco Petrolero - Cochabamba 2:0
19:30Em Huanuni - Stormers -:-
19:30Fancesa - Tomayapo 3:1
19:30Mariscal Sucre - Vaca Diez -:-
19:30Quebracho Villa Montes - Independiente Petroleros 3:2
19:30Rosario Central - Oruro Royal 1:1
19:30Satelite Norte - Libertad 1:1
19:30Tiquipaya - Fatic 2:3
00:00CD Kivon - Torre Fuerte -:-

BRAZIL: Serie A

6'Ceara - Sao Paulo 0:0 [ 11/5 | 11/5 | 5/4 ]
00:30Atletico-MG - Botafogo RJ -:- [ 5/9 | 10/3 | 17/4 ]
00:30Coritiba - Corinthians -:- [ 19/10 | 19/10 | 17/10 ]

BRAZIL: Serie B

00:30America MG - Juventude 2:1 [ 5/8 | 5/2 | 4/1 ]
00:30Brasil de Pelotas - CRB 2:1 [ 14/9 | 15/8 | 15/8 ]
00:30Chapecoense-SC - Cruzeiro 0:1 [ 5/4 | 21/10 | 2/1 ]
21'Nautico - Vitoria 0:0 [ 2/1 | 21/10 | 5/4 ]

BRAZIL: Campeonato Capixaba - Play Offs

45+'Estrela do Norte - Vitoria ES 0:0

BRAZIL: Campeonato Carioca B1 - Second stage

18:00Audax RJ - Artsul 2:3
18:00Goncalense - Campos AA 3:2
18:00Marica - Sampaio Correa FE 0:2
18:00Nova Cidade - Nova Iguacu 1:3
18:00Olaria - Sao Goncalo 2:0
18:00Rio Sao Paulo - Goytacaz 2:2
18:00Serra Macaense - Angra dos Reis 2:1
18:00Serrano FC - Bonsucesso 4:1

BRAZIL: Campeonato Matogrossense - Play Offs

19:00Uniao Rondonopolis - Pocone 1:0pen

BRAZIL: Campeonato Piauiense

19:00Julho Esporte - Flamengo PI 0:0
19:00Picos - Piaui 5:0
19:00Timon - Parnahyba 3:2

BRAZIL: Campeonato Rondoniense - Play Offs

19:00Ji-Parana - Real Ariquemes 2:1

BRAZIL: Campeonato Roraimense - Second stage

22:30Rio Negro - GAS -:-

BRAZIL: Copa Paulista

18:00Agua Santa - Nacional SP 0:0 [ 2/5 | 3/1 | 6/1 ]
18:00Atibaia - Velo Clube 1:0 [ 13/10 | 11/5 | 7/4 ]
18:00Botafogo SP B - Marilia 0:2 [ 17/10 | 12/5 | 6/5 ]
18:00Ferroviaria - Comercial 1:1 [ 8/5 | 21/10 | 16/11 ]
18:00Inter de Limeira - Audax-SP 0:3 [ 6/7 | 23/10 | 11/4 ]
18:00Novorizontino - Rio Preto 4:1 [ 6/11 | 3/1 | 15/4 ]
18:00Piracicaba - Primavera EC 0:1 [ 1/2 | 3/1 | 4/1 ]
18:00Ponte Preta B - Portuguesa Santista 0:0 [ 11/10 | 9/4 | 2/1 ]
18:00Portuguesa - Guarani B 2:0 [ 1/4 | 15/4 | 15/2 ]
18:00Sao Bernardo - Juventus-SP 5:1 [ 6/5 | 21/10 | 2/1 ]

BRAZIL: Brasileiro U20

18:00America Mineiro U20 - Internacional U20 0:1
18:00Botafogo U20 - Corinthians U20 3:0
18:00Ceara U20 - Bahia U20 2:2
18:00Fluminense U20 - Vasco U20 2:1
18:00Goias U20 - Gremio U20 3:2
18:00Sao Paulo U20 - Chapecoense-SC U20 2:2
18:00Sport Recife U20 - Santos U20 2:0
23:00Palmeiras U20 - Athletico-PR U20 -:-
23:30Cruzeiro U20 - Vitoria U20 -:-

BULGARIA: Third League - North-East

12:00Dunav Ruse - Ludogorets III 0:1

CHILE: Primera Division

00:30A. Italiano - S. Wanderers 1:1 [ 7/4 | 12/5 | 13/10 ]
57'Colo Colo - Curico Unido 0:1 [ 12/11 | 23/10 | 23/10 ]

CHILE: Primera B

13:00Barnechea - Magallanes 2:1
13:30San Felipe - Cobreloa 0:0

CHINA: Yi League

07:00Beijing Technology - Qingdao Red Lions 2:0
07:00China U19 - Yunnan Kunlu 0:1
07:00Qingdao Jonoon - Xian Daxing Chongde 0:0
07:00Xian Youkeduo - Zibo Cuju 1:2
07:00Zhongchuang Hengtai - Nanjing Fengfan 1:2

COLOMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular

19:00Bogota - Leones 2:2
62'Valledupar - Cortulua 0:0
23:00Huila - Llaneros -:-

COLOMBIA: Copa Colombia

20:00Real San Andres - Pasto 1:2pen [ 19/10 | 21/10 | 11/8 ]

COLOMBIA: Liga Women - Play Offs

23:00Atl. Nacional W - America de Cali W 0:1
01:00Junior W - Santa Fe W 1:3
18:00Dep. Cali W - Millonarios W 2:1

CONGO DR: Ligue 1

12:30Don Bosco - JSK 0:2
14:30Mazembe - Groupe Bazano -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura - Play Offs

02:00FC Desamparados - Escazucena 0:0
19:30Liberia - Cariari Pococi 2:2aet

CROATIA: 1. HNL

16:00Istra 1961 - Osijek 1:4 [ 19/4 | 16/5 | 6/11 ]

CROATIA: 2. HNL

12:30Dugopolje - Din. Zagreb 2 1:0
12:30Opatija - Zapresic 3:2
12:30Rudes - Hajduk Split 2 4:2

CYPRUS: First Division

15:00APOEL - Doxa 2:0 [ 1/2 | 16/5 | 17/4 ]

CYPRUS: Division 2

12:30PostponedChloraka - Digenis -:-

CYPRUS: Cyprus Cup

15:00AEK Larnaca - AEL Limassol 0:2 [ 12/11 | 9/4 | 11/5 ]
15:00Ermis - Nea Salamis 1:2 [ 7/4 | 23/10 | 5/4 ]

CZECH REPUBLIC: 1. Liga

16:00Ceske Budejovice - Bohemians 1905 2:1 [ 11/8 | 12/5 | 7/4 ]

CZECH REPUBLIC: Division 2

12:00Blansko - Hradec Kralove 1:2 [ 5/2 | 5/2 | 9/10 ]
12:30Dukla Prague - Chrudim 0:2 [ 4/11 | 7/2 | 6/1 ]
12:30Lisen - Vysehrad 4:2 [ 1/5 | 9/2 | 12/1 ]
12:30Prostejov - Usti n. L. 0:1 [ 4/5 | 23/10 | 16/5 ]
12:30Trinec - Mas Taborsko 2:0 [ 5/8 | 13/5 | 4/1 ]
12:30Varnsdorf - Zizkov 1:3 [ 4/1 | 3/1 | 5/9 ]
12:30Vlasim - Jihlava 0:1 [ 16/11 | 21/10 | 9/5 ]

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura - 2nd Phase

61'FAS - Luis Angel Firpo 1:0
58'Municipal Limeno - 11 Deportivo 0:0
00:30Chalatenango - Santa Tecla -:-

ENGLAND: Championship

19:00Middlesbrough - Derby 3:0 [ 9/10 | 23/10 | 10/3 ]
19:00Millwall - Reading 1:1 [ 11/8 | 2/1 | 12/5 ]
19:45Bristol City - Watford 0:0 [ 21/10 | 11/5 | 11/8 ]
19:45Coventry - Cardiff 1:0 [ 9/4 | 9/4 | 5/4 ]
19:45Swansea - Sheff Wed 1:1 [ 11/10 | 11/5 | 11/4 ]

ENGLAND: Professional Development League

11:00Millwall U23 - Cardiff U23 2:0
13:00Wigan U23 - Sheff Utd U23 1:0

ESTONIA: Esiliiga

16:00Flora U21 - Elva 3:5
16:00Maardu - Tammeka U21 2:2
16:00Parnu JK Vaprus - Nomme Utd 4:1

EUROPE: Champions League - Group Stage

17:55Monchengladbach - Shakhtar 4:0 [ 4/9 | 15/4 | 11/2 ]
17:55Olympiacos - Man City 0:1 [ 11/1 | 19/4 | 1/4 ]
20:00Ajax - Midtjylland 3:1 [ 2/7 | 19/4 | 9/1 ]
20:00Atl. Madrid - Lok. Moscow 0:0 [ 1/6 | 6/1 | 16/1 ]
20:00Bayern - Salzburg 3:1 [ 4/11 | 9/2 | 6/1 ]
20:00Inter - Real Madrid 0:2 [ 9/10 | 14/5 | 11/4 ]
20:00Liverpool - Atalanta 0:2 [ 4/5 | 29/10 | 16/5 ]
20:00Marseille - FC Porto 0:2 [ 11/5 | 23/10 | 13/10 ]

EUROPE: Premier League (Crimea)

11:00Gvardeyets - Kafa 6:1
11:00Kyzyltash - TSK Simferopol 0:2
11:00Ocean Kerch - Yevpatoriya 1:2
14:00Krymteplytsia - SKCHF Sevastopol 0:1

FAROE ISLANDS: Faroe Islands Cup

17:00Vikingur - TB Tvoroyri 1:0
19:0007 Vestur Sorvagur - HB Torshavn 1:2pen
19:00B36 Torshavn - Argir 3:0
19:00Runavik - Skala Itrottarfelag 1:0

FRANCE: Ligue 1

18:00Lens - Nantes 1:1 [ 5/4 | 23/10 | 11/5 ]

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

08:00Shevardeni Tbilisi - Shukura 2:0

GERMANY: 3. Liga

18:00Bayern II - Ingolstadt 1:3 [ 7/5 | 12/5 | 9/5 ]
18:00Dresden - Unterhaching 2:0 [ 6/7 | 13/5 | 3/1 ]
18:00Kaiserslautern - Lubeck 1:0 [ 1/1 | 12/5 | 11/4 ]
18:00Magdeburg - Rostock 1:1 [ 14/5 | 13/5 | 5/6 ]
18:00Viktoria Koln - Zwickau 1:1 [ 13/10 | 12/5 | 7/4 ]

GERMANY: Regionalliga West

14:30Dusseldorf II - Monchengladbach II 2:1 [ 7/6 | 23/10 | 2/1 ]
16:30Dortmund II - Rodinghausen 1:2 [ 6/11 | 16/5 | 15/4 ]
17:00Fortuna Koln - Munster 2:0 [ 6/5 | 13/5 | 17/10 ]
17:00Lippstadt - Oberhausen 1:1 [ 4/1 | 13/5 | 5/8 ]
17:00Lotte - Aachen 1:0 [ 13/5 | 13/5 | 4/5 ]
18:30Ahlen - Schalke II 1:1 [ 2/1 | 9/4 | 11/10 ]
18:30Bonner - Straelen 0:1 [ 3/2 | 13/5 | 13/10 ]
18:30RW Essen - Wuppertaler 6:1
18:30Wegberg-Beeck - Koln II 0:4 [ 2/1 | 5/2 | 11/10 ]
18:30Wiedenbruck - Homberg 0:0 [ 7/10 | 5/2 | 15/4 ]

GIBRALTAR: National League

19:00Manchester 62 - Glacis United 0:2

GREECE: Super League

15:15Asteras T. - Smyrnis 0:0 [ 4/5 | 11/4 | 7/2 ]

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

17:00Coban Imperial - Santa Lucia 2:0
17:00Municipal - Antigua 4:0
62'Xelaju - Comunicaciones 3:1

GUINEA: Ligue 1

16:00Flamme Olympique - Satellite 1:1

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura - 1st Phase

56'Real Sociedad - Platense 2:1
23:00UPNFM - Marathon -:-

HUNGARY: Merkantil Bank Liga

12:00Budaorsi - Haladas 4:0
12:00Kaposvar - Soroksar 0:4
12:00Siofok - Csakvari 2:1
12:00Szolnoki - Bekescsaba 0:0
17:00Ajka - Dorogi 2:0
17:00Debrecen - Szentlorinc 4:1
17:00Gyirmot - Kazincbarcika 2:1
17:00Pecsi - Debreceni EAC 2:1
17:00Szeged - Győr 0:4
17:00Vasas - Nyiregyhaza 1:0

HUNGARY: NB III - East

12:00Debrecen II - BVSC-Zuglo 0:1
12:00Fuzesgyarmati SK - Putnok VSE 3:1

HUNGARY: NB III - Centre

12:00Monori - Honved II 1:2

HUNGARY: NB III - West

12:00Szabadkikoto - Erdi 2:3

HUNGARY: NB I Women

12:00Kelen W - Haladas W 3:2

INDIA: ISL

14:00Goa - Mumbai City 0:1 [ 11/10 | 13/5 | 19/10 ]

IRAN: Persian Gulf Pro League

12:40Gol Gohar - Foolad 1:1
12:45Esteghlal F.C. - Machine Sazi 1:0
12:50Saipa - Nassaji Mazandaran 1:0
13:00Aluminium Arak - Mes Rafsanjan 0:0

IRELAND: FAI Cup

19:30Sligo Rovers - Derry City 1:0pen [ 3/2 | 11/5 | 13/8 ]

ISRAEL: Ligat ha'Al

16:00Hapoel Hadera - Sakhnin 4:0 [ 13/10 | 11/5 | 9/5 ]
17:00Ashdod - Netanya 4:0 [ 3/2 | 21/10 | 13/8 ]
18:00B. Jerusalem - M. Petach Tikva 1:2 [ 2/3 | 13/5 | 15/4 ]

ITALY: Serie C - Group A

14:00Como - Olbia 2:2 [ 7/10 | 13/5 | 10/3 ]
14:00Giana Erminio - Piacenza 2:0 [ 2/1 | 9/5 | 7/5 ]
14:00Juventus U23 - Grosseto 2:0 [ 9/10 | 12/5 | 13/5 ]
14:00Lucchese - AlbinoLeffe 4:5 [ 19/10 | 21/10 | 7/5 ]
14:00Pergolettese - Pro Vercelli 1:2 [ 15/8 | 21/10 | 7/5 ]

ITALY: Serie C - Group B

14:00Gubbio - Triestina 1:0 [ 11/5 | 2/1 | 5/4 ]
14:00Mantova - Arezzo 2:0 [ 8/11 | 5/2 | 10/3 ]

ITALY: Serie C - Group C

13:30Bisceglie - Monopoli 1:1 [ 13/5 | 11/5 | 1/1 ]
14:00Palermo - Turris 0:1 [ 6/7 | 23/10 | 3/1 ]
14:00Vibonese - Foggia 1:1 [ 7/5 | 11/5 | 7/4 ]

ITALY: Coppa Italia

13:30Parma - Cosenza 2:1 [ 2/5 | 15/4 | 11/2 ]
16:30Bologna - Spezia 2:4aet [ 1/2 | 10/3 | 19/4 ]
16:30Cagliari - Verona 2:1 [ 1/1 | 11/4 | 12/5 ]
16:30Udinese - Fiorentina 0:1aet [ 11/8 | 5/2 | 9/5 ]

JAPAN: J1 League

09:30Kawasaki - G-Osaka 5:0 [ 4/11 | 17/4 | 6/1 ]
10:00Kashima - Kashiwa 1:4 [ 7/10 | 10/3 | 3/1 ]
10:00Oita - C-Osaka 0:1 [ 19/10 | 9/4 | 16/11 ]
10:00Yokohama FC - Shimizu 1:3 [ 8/5 | 3/1 | 13/10 ]
10:30Sagan Tosu - Vegalta Sendai 0:1 [ 5/8 | 3/1 | 15/4 ]
10:30Shonan - Hiroshima 1:1 [ 23/10 | 5/2 | 12/11 ]

JAPAN: J2 League

09:00Tokio Verdy - Avispa Fukuoka 1:1 [ 2/1 | 23/10 | 6/5 ]
10:00Albirex Niigata - Ehime FC 0:3 [ 5/8 | 3/1 | 4/1 ]
10:00Fagiano Okayama - Tochigi 2:3 [ 17/10 | 21/10 | 7/4 ]
10:00Kyoto Sanga - Ventforet Kofu 1:1 [ 1/1 | 5/2 | 13/5 ]
10:00Mito Hollyhock - Giravanz Kitakyushu 2:2 [ 3/4 | 16/5 | 14/5 ]
10:00Montedio Yamagata - Zweigen Kanazawa 4:0 [ 10/11 | 5/2 | 11/4 ]
10:00Renofa Yamaguchi - JEF United Chiba 1:2 [ 11/4 | 23/10 | 1/1 ]
10:00Thespakusatsu Gunma - Omiya Ardija 1:2 [ 12/5 | 9/4 | 11/10 ]
10:00Tokushima Vortis - Machida Zelvia 3:0 [ 3/5 | 13/5 | 11/2 ]
10:00V-Varen Nagasaki - Matsumoto Yamaga 1:1 [ 3/4 | 12/5 | 15/4 ]
10:30Jubilo Iwata - Ryukyu 3:0 [ 3/5 | 16/5 | 4/1 ]

KOSOVO: Superliga

12:00KF Llapi - Prishtina 0:2
12:00Trepca 89 - FC Besa 4:2

KUWAIT: Premier League

13:00Yarmouk - Al Jahra 0:0 [ 5/2 | 13/5 | 5/6 ]
15:30Al Salmiya - Al Kuwait 3:2 [ 10/3 | 11/4 | 5/8 ]

MALTA: Division 1

16:00Marsaxlokk - Vittoriosa 1:1
20:15Swieqi - Marsa FC -:-

MEXICO: Liga de Expansion MX - Apertura - Play Offs

23:00Zacatecas Mineros - Tepatitlan de Morelos 1:0
01:10Tampico Madero - Tapatio 1:0pen
03:10Cimarrones de Sonora - Pumas Tabasco 2:3
23:00Atl. Morelia - Venados -:-

MOLDOVA: Divizia Nationala

11:00Sf.Gheorghe - S. Tiraspol 0:2
14:00Speranta Nisporeni - Zimbru 2:2

MONTENEGRO: Montenegrin Cup

12:00Arsenal Tivat - Iskra 0:1
12:00Bokelj - Buducnost 0:6
12:00Decic - Sutjeska 1:0
13:00FK Podgorica - Zeta 2:3

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura - Play Offs

21'Jalapa U20 - Diriangen U20 0:0 [ 12/11 | 10/3 | 14/9 ]
21'Managua FC U20 - Real Madriz U20 0:0 [ 4/9 | 7/2 | 4/1 ]

NORTH & CENTRAL AMERICA: CONCACAF League

01:00Herediano (Cos) - Esteli (Nic) 0:1
03:15Alajuelense (Cos) - San Francisco (Pan) 1:0

NORTH MACEDONIA: 2. MFL

12:00Drita - Teteks 0:0
12:00FK Skopje - Ohrid 2:1
12:00Kozuv Gevgelija - Sloga Vinica 0:0
12:00Osogovo - Bregalnica 1:3
12:00Plackovica - Pobeda 0:0
12:00Sasa - Rosoman 83 5:0
12:00Tikves - Kit Go Pehchevo 1:4
12:00Vardari Forino - FK Korab 0:1
12:00Veleshta - KF Gostivar 2:1
12:00Vellazerimi - Kadino Skopje 1:0

NORTH MACEDONIA: Macedonian Cup

12:00Akademija Pandev - Shkupi 2:1
12:00Belasica - Makedonija GP 1:4
12:00Sileks - Shkendija 1:0pen
12:00Struga Trim & Lum - Renova 1:0

NORWAY: Toppserien Women - Relegation

18:00Medkila W - Kolbotn W 2:1

PALESTINE: West Bank League

13:00Wadi Al-Nes - Tubas 0:2
14:00Jabal Al Mukaber - Merkaz 2:0
16:00Al Khaleel - Ahli Al-Khalil 1:0

PANAMA: LPF - Clausura

20:00Chiriqui - Alianza 1:2
20:00Costa del Este - Arabe Unido 1:1

PERU: Liga 1 - Clausura

20:00Dep. Municipal - Llacuabamba 2:5 [ 4/7 | 7/2 | 3/1 ]
90'Carlos Mannucci - A. Lima 1:0 [ 9/5 | 11/5 | 11/8 ]

POLAND: Division 1

11:30Puszcza - Termalica B-B. 0:0 [ 15/4 | 9/4 | 7/10 ]

POLAND: III Liga - Group I

11:00Ursus Warszawa - Zambrow 0:0
12:00Swit - W. Mazowieckie 0:0
16:00Wikielec - Polonia W. 1:0

POLAND: III Liga - Group II

12:00Elana Torun - Gornik Konin 2:0 [ 1/6 | 11/2 | 9/1 ]
12:00Sroda - Starogard Gdanski 0:1 [ 4/9 | 16/5 | 9/2 ]

POLAND: III Liga - Group III

12:00Gwarek Tarnowskie Gory - Warta Gorzow 1:2 [ 8/11 | 11/4 | 11/4 ]
16:00Kluczbork - Brzeg 3:3

POLAND: III Liga - Group IV

12:00Cracovia 2 - Sokol Sieniawa 1:2
12:00Hetman Zamosc - Chelmianka Chelm 2:7
12:00Ostrowiec - Stal Krasnik 1:0

POLAND: Polish Cup

16:40Widzew Lodz - Legia 0:1 [ 19/4 | 10/3 | 2/5 ]

POLAND: Polish Cup Women

11:00Bydgoszcz W - Gdansk W 3:2

PORTUGAL: Liga Portugal 2

18:00CD Cova da Piedade - Benfica B 2:3 [ 7/4 | 23/10 | 11/8 ]

PORTUGAL: Campeonato de Portugal

15:00Anadia - Valadares Gaia 2:1
15:00Estrela - Oriental Dragon 2:0
20:00Braga B - Merelinense -:-

PORTUGAL: Taça de Portugal

10:00Casa Pia - Nacional 2:3aet [ 15/4 | 14/5 | 5/8 ]

PORTUGAL: Liga Revelacao U23

12:00Estoril U23 - Sporting U23 1:0
15:00Portimonense U23 - CD Cova da Piedade U23 1:1

QATAR: Division 2

14:15Shamal - Al-Waab 3:2
14:30Al-Shahaniya - Al Mesaimeer 1:3
16:30Al Markhiya - Al Muaidar 1:0

RÉUNION: Regionale 1

16:30PostponedExcelsior - Saint-Pierroise -:-
16:30Jeanne d'Arc - St Marienne 2:0

ROMANIA: Liga 2

12:00Aerostar - ASU Poli Timisoara 2:2 [ 14/5 | 12/5 | 4/5 ]
12:00Calarasi - Mioveni 1:0 [ 13/10 | 11/5 | 7/4 ]
12:00Comuna Recea - Pandurii 2:0 [ 4/9 | 3/1 | 5/1 ]
12:00CSM Slatina - Turnu Magurele 2:1 [ 4/1 | 14/5 | 6/11 ]
12:00Viitorul Tg. Jiu - Concordia 1:0 [ 9/5 | 21/10 | 13/10 ]
15:00Petrolul - Gloria Buzau 1:1 [ 5/8 | 5/2 | 17/4 ]

RUSSIA: FNL

11:00Neftekhimik - Nizhny Novgorod 0:1 [ 7/2 | 12/5 | 2/3 ]
12:00Alania Vladikavkaz - Yenisey 3:0 [ 1/2 | 3/1 | 17/4 ]
12:00Tekstilshtik - Orenburg 0:2 [ 6/1 | 14/5 | 4/9 ]
13:00Akron Togliatti - Sp. Moscow 2 0:0 [ 15/8 | 2/1 | 11/8 ]
13:00D. Bryansk - Chertanovo M. 1:2 [ 1/1 | 9/4 | 23/10 ]
13:00F. Voronezh - Veles Moscow 0:0 [ 5/4 | 21/10 | 15/8 ]
13:00Omsk - Tomsk 1:0 [ 21/10 | 2/1 | 6/5 ]
14:30Volgar-Astrakhan - SKA Khabarovsk 0:1 [ 1/1 | 12/5 | 9/4 ]
15:00Samara - FK Chayka 2:1 [ 1/4 | 17/4 | 17/2 ]
15:30Yaroslavl - Baltika 1:3 [ 11/5 | 21/10 | 6/5 ]
16:00T. Moscow - Krasnodar 2 4:2 [ 1/4 | 7/2 | 17/2 ]

RUSSIA: Youth League

08:00Ufa U19 - UOR U19 0:0 [ 7/5 | 5/2 | 7/5 ]
08:00Ural U19 - Khimki U19 3:1 [ 11/10 | 5/2 | 15/8 ]
09:00Arsenal Tula U19 - Sochi U19 1:1 [ 17/10 | 12/5 | 6/5 ]
10:00Akhmat Grozny U19 - FK Rostov U19 2:1
10:00Kazan U19 - Lok. Moscow U19 1:1 [ 13/5 | 11/4 | 3/4 ]
10:00Konoplev Academy U19 - CSKA Moscow U19 1:2
10:00R. Volgograd U19 - Tambov U19 1:2 [ 11/8 | 13/5 | 16/11 ]
11:00Sp. Moscow U19 - Krasnodar U19 0:1 [ 3/4 | 12/5 | 14/5 ]
11:00Zenit U19 - FK Strogino Moscow U19 4:0 [ 1/7 | 6/1 | 10/1 ]
12:00Din. Moscow U19 - Chertanovo M. U19 11:3 [ 1/8 | 6/1 | 12/1 ]

SAN MARINO: Coppa Titano

19:45PostponedCosmos - Tre Fiori -:-
19:45PostponedFolgore - Fiorentino -:-
19:45PostponedMurata - La Fiorita -:-
19:45PostponedTre Penne - Domagnano -:-

SAUDI ARABIA: Division 1

12:05Al-Kawkab - Al Adalh 1:1
12:15Al Bukayriyah - Jeddah 0:2
12:15Arar - Najran 1:1
14:25Al-Nahda - Al-Hazem 1:2

SCOTLAND: Premiership

19:00Hamilton - Aberdeen 1:1 [ 11/2 | 3/1 | 5/9 ]

SCOTLAND: Lowland League

19:45BSC Glasgow - East Stirlingshire 5:1
19:45PostponedGretna 2008 - Gala Fairydean -:-
19:45Stirling University - Bo'ness United 3:1
20:00Cumbernauld Colts - Kelty Hearts 0:2

SERBIA: Prva Liga

12:00Borac 1926 - Zemun 1:0 [ 2/3 | 5/2 | 17/5 ]

SERBIA: Cup

12:00IMT Novi Beograd - Radnicki Nis 2:1 [ 13/2 | 3/1 | 4/11 ]
12:30Javor - FK Vozdovac 1:2pen [ 5/6 | 12/5 | 3/1 ]
12:30Radnik - Cukaricki 3:2pen [ 13/5 | 23/10 | 1/1 ]
12:30Sp. Subotica - Mladost 2:1pen [ 6/11 | 13/5 | 5/1 ]
12:30TSC Backa Topola - Napredak 2:0 [ 2/7 | 7/2 | 10/1 ]
15:00Metalac - Partizan 0:1 [ 10/1 | 9/2 | 2/9 ]

SINGAPORE: Premier League

11:45Albirex Niigata - Young Lions 2:0 [ 1/8 | 7/1 | 10/1 ]
11:45Balestier Khalsa - Tanjong Pagar 2:2 [ 7/10 | 16/5 | 5/2 ]
11:45Geylang - Lion City 0:3 [ 7/2 | 3/1 | 4/7 ]
11:45Hougang - Tampines 0:2 [ 19/4 | 15/4 | 2/5 ]

SLOVAKIA: 2. liga

11:30L. Mikulas - Trebisov 2:1

SLOVENIA: Prva liga

12:30Tabor Sezana - Domzale 1:1 [ 7/5 | 9/4 | 8/5 ]
16:00Celje - Maribor 0:2 [ 13/5 | 5/2 | 9/10 ]

SOUTH AFRICA: Premier League

17:30Bloem Celtic - Black Leopards 1:0 [ 5/6 | 21/10 | 7/2 ]

SOUTH AMERICA: Copa Libertadores - Play Offs

00:30Racing Club (Arg) - Flamengo (Bra) 1:1 [ 13/5 | 13/5 | 10/11 ]
6'Delfin (Ecu) - Palmeiras (Bra) 0:0 [ 11/4 | 21/10 | 11/10 ]
6'Ind. del Valle (Ecu) - Nacional (Uru) 0:0 [ 5/11 | 3/1 | 11/2 ]
00:30Libertad (Par) - J. Wilstermann (Bol) -:- [ 2/3 | 14/5 | 4/1 ]

SOUTH AMERICA: Copa Sudamericana

00:30Velez Sarsfield (Arg) - Dep. Cali (Col) 2:0 [ 5/8 | 11/4 | 4/1 ]
6'Bolivar (Bol) - Lanus (Arg) 0:0 [ 4/7 | 13/5 | 9/2 ]
00:30Coquimbo (Chi) - Huancayo (Per) -:- [ 3/5 | 13/5 | 17/4 ]
00:30Fenix (Uru) - Independiente (Arg) -:- [ 5/2 | 23/10 | 1/1 ]

SOUTH KOREA: K League 2 - Promotion

10:00Gyeongnam - Daejeon 1:1 [ 11/8 | 11/5 | 21/10 ]

SPAIN: LaLiga2

18:00Gijon - Sabadell 3:1 [ 2/3 | 5/2 | 5/1 ]
18:00Las Palmas - Mirandes 0:2 [ 7/5 | 2/1 | 11/5 ]
18:00Zaragoza - Vallecano 1:2 [ 5/2 | 19/10 | 13/10 ]
90+'Cartagena - Mallorca 1:2 [ 12/5 | 19/10 | 11/8 ]
90+'Fuenlabrada - Ponferradina 1:1 [ 1/1 | 2/1 | 10/3 ]

SPAIN: Segunda Division B - Group 1

16:00Marino de Luanco - Valladolid Promesas 0:1

SPAIN: Segunda Division B - Group 2

18:00Arenas Club - Leioa 1:0

SPAIN: Segunda Division B - Group 3

15:30Olot - Barcelona B 2:1
16:00Villarreal B - Alcoyano 3:0 [ 9/10 | 11/5 | 3/1 ]
18:00Lleida - Llagostera 1:0 [ 1/1 | 21/10 | 13/5 ]

SPAIN: Segunda Division B - Group 4

15:30Betis B - Murcia 2:1
18:00Linares - Granada B 1:0

SPAIN: Segunda Division B - Group 5

11:00Real Madrid B - Baleares 1:1 [ 8/11 | 14/5 | 13/5 ]

SPAIN: Tercera Division - Group 2

14:00Real Aviles - SD Navarro CF 2:0
19:00Lenense - Caudal Deportivo 1:1
19:00Union Club Ceares - Aviles Stadium 2:1

SPAIN: Tercera Division - Group 4

19:00Santuxu - Real Sociedad C 0:0 [ 1/3 | 4/1 | 5/1 ]

SPAIN: Tercera Division - Group 9

17:30Maracena - Huetor Tajar 2:2

SPAIN: Tercera Division - Group 10

15:00Sevilla C - San Roque 1:2

SPAIN: Tercera Division - Group 13

14:45Cartagena B - Deportiva Minera 1:1
15:00Aguilas FC - EDMF Churra 1:1
15:00Cartagena FC - Mazarron CF 1:3
19:00Olimpico de Totana - Minerva 0:4
19:30Bullense - UCAM Murcia B 0:0
19:30Muleno - Mar Menor 1:2

SWITZERLAND: Super League

17:15Basel - Lausanne 2:1 [ 6/5 | 13/5 | 21/10 ]
17:15Sion - Servette 2:0 [ 9/4 | 12/5 | 11/10 ]

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

11:00Ruvu Shooting - Tanzania Prisons 1:0
13:00Kagera Sugar - Biashara Mara United 3:0
13:00Mwadui - Gwambina 3:4
16:00Azam - Young Africans 0:1

TURKEY: 3. Lig Group 4

10:00Bergama Bld. - Kozan 2:0 [ 6/7 | 12/5 | 13/5 ]

TURKEY: Turkish Cup

10:00Bandirmaspor - Darica Genclerbirligi 0:1
10:00Keciorengucu - Kocaelispor 1:2aet [ 1/2 | 11/4 | 19/4 ]
10:00Tuzlaspor - Sultanbeyli 5:1
10:00Yeni Malatyaspor - Etimesgut 2:0 [ 1/2 | 10/3 | 19/4 ]
11:30PostponedAltinordu - Corum -:-
11:30Eskisehirspor - Kastamonuspor 2:0
11:30Istanbulspor - Tarsus 0:1
12:00Hatayspor - Karacabey Belediyespor 2:3pen [ 4/7 | 14/5 | 4/1 ]
14:00Gaziantep - Serik Belediyespor 3:0 [ 6/11 | 14/5 | 9/2 ]
16:00Adana Demirspor - Afjet Afyonspor 4:1
16:00Antalyaspor - Pendikspor 2:0 [ 1/6 | 5/1 | 10/1 ]
18:00Rizespor - Utas Usakspor 6:0 [ 2/3 | 11/4 | 16/5 ]

TURKMENISTAN: Yokary Liga

10:00Energetik - Ahal 2:7
10:00FC Asgabat - Altyn Asyr 0:1
10:00Kopetdag Asgabat - Sagadam 1:1 [ 1/1 | 5/2 | 2/1 ]
10:00Merw - Nebitci 1:1

UKRAINE: Persha Liga

11:00Kremin - Alliance 0:2
11:00Mykolaiv - Ahrobiznes Volochysk 0:2
11:00Nyva Ternopil - Krystal 2:0
11:00Veres-Rivne - Hirnyk-Sport 3:0
11:00VPK-Agro - Metalist 1925 0:1
14:00PostponedCh. Odessa - Volyn Lutsk -:-
15:30PostponedPrykarpattya - Kramatorsk -:-
16:00Obolon - Zhytomyr 3:0

UKRAINE: Druha Liga

11:00Cherkashchyna - Yarud Mariupol 1:0
13:00PostponedDnipro Cherkasy - Nova Kakhovka -:-

URUGUAY: Segunda Division

00:45Racing Montevideo - Atenas 0:2

USA: MLS - Play Offs

23:00Toronto FC - Nashville SC 0:1aet [ 6/5 | 23/10 | 23/10 ]
01:00Philadelphia Union - New England Revolution 0:2 [ 6/7 | 14/5 | 14/5 ]
03:30Seattle Sounders - Los Angeles FC 3:1 [ 9/10 | 14/5 | 13/5 ]

UZBEKISTAN: Super League

08:00Nasaf Qarshi - Pakhtakor 3:0
09:30Kokand 1912 - Lok. Tashkent 0:1
09:30Termez Surkhon - Buxoro 1:1
11:45Bunyodkor - Sogdiana 1:0

VENEZUELA: Primera Division - Second stage

00:00Puerto Cabello - Atl. Venezuela 2:2
63'Estudiantes M. - Carabobo 3:1
00:00Yaracuyanos - Trujillanos -:-

VENEZUELA: Segunda Division - Clausura

13:00Lara Deportiva - Fundacion AIFI 2:1
19:30Llaneros - Yaracuy 1:0
00:00Angostura - Universidad Central -:-

ZAMBIA: Super League

11:00Red Arrows - Indeni 0:0
13:00PostponedForest Rangers - Buildcon -:-
13:00Kabwe - Lusaka Dynamos 0:0
13:00Kitwe United - Nkwazi 0:0
13:00Lumwana Radiants - Young Green Eagles 0:0
13:00PostponedPower Dynamos - NAPSA Stars -:-
13:00Zanaco - Zesco Utd 3:1

REFRESH

Football | Hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »

Top

FlashScore.co.uk mobile livescore (m.flashscore.co.uk), football scores service. This mobile version has different parameters than www version for technical reasons.