REFRESH

Enjoy the full Flashscore experience: Website | Android | iOS

Football » Today » Odds

ARGENTINA: Liga Profesional

23:00Argentinos Jrs - Central Cordoba 2:1 [ 4/11 | 30/8 | 8/1 ]
01:15Gimnasia L.P. - Barracas Central 2:1 [ 6/11 | 32/10 | 5/1 ]
01:15Independiente - Banfield 2:1 [ 1/1 | 21/10 | 35/10 ]
19:00Dep. Riestra - River Plate -:- [ 55/10 | 35/10 | 5/11 ]
23:00Sarmiento Junin - Estudiantes -:- [ 35/10 | 22/10 | 10/11 ]
23:00Tigre - Belgrano -:- [ 14/8 | 2/1 | 18/10 ]

AUSTRIA: Wien

17:30Schwechat - Dinamo Helfort -:-

BHUTAN: Premier League

11:00Tsirang - Phuentsholing Heroes -:-

BRAZIL: Serie A

23:00Cruzeiro - Cuiaba -:- [ 6/10 | 3/1 | 5/1 ]
00:00Athletico-PR - Criciuma -:- [ 4/9 | 30/9 | 65/10 ]
00:00Flamengo - Gremio -:- [ 6/11 | 32/10 | 5/1 ]
00:00Internacional - Sao Paulo -:- [ 18/10 | 22/10 | 18/11 ]

BRAZIL: Serie C - First stage

23:00Sampaio Correa - SER Caxias 2:1

BRAZIL: Serie D

23:00Avenida - Concordia 1:0
23:00Cianorte - Barra FC 1:1
23:00Iguatu - America-RN 1:0
23:00Petrolina - CSE 1:1
23:00Real Noroeste - Nova Iguacu 0:1
23:00River-PI - Moto Club 1:3
23:30Inter de Limeira - Maringa FC 2:2
23:30Ipatinga - Audax RJ 0:3
00:00Aguia De Maraba - Tocantinopolis 0:0
00:00ASA - Itabaiana 0:2
00:00Capital FC - Mixto 1:0
00:00Cascavel - Brasil de Pelotas 0:0
00:00Costa Rica - Agua Santa 2:1
00:00Hercilio Luz - Novo Hamburgo 1:2
00:00Portuguesa RJ - Serra 1:1
00:00Sao Jose EC - Patrocinense 6:0
00:00Sergipe - Juazeirense 0:1
00:00Sousa - Maracana 3:2
01:00Rio Branco - Manaus 2:1
23:00Fluminense-PI - Cameta -:-
23:00Itabuna - Democrata SL -:-
23:00Princesa do Solimoes - Humaita -:-
00:00Treze - Potiguar de Mossoró -:-

BRAZIL: Baiano 2

23:00Feirense - Galicia 0:0
23:00Vitoria da Conquista - Colo C. 0:1
23:00Fluminense de Feira - Jacobinense -:-

BRAZIL: Paraense B2

19:30Fonte Nova - Amazonia IFC -:-
19:30Tesla - Tiradentes PA -:-
19:30Venus - Belenense -:-
19:30Gaviao - Pedreira -:-

BRAZIL: Alagoano U20

19:00CSE U20 - CAP Paulo Jacinto U20 -:-
19:00Rio Largo U20 - CSA U20 -:-

BRAZIL: Baiano U20 - Play Offs

23:30Vitoria U20 - Bahia U20 0:3

BRAZIL: Goiano U20 - Play Offs

19:30Trindade U20 - Vila Nova U20 -:-

BRAZIL: Matogrossense U20

00:00Caceres U20 - Campo Novo U20 -:-
00:00Luverdense U20 - Sport Sinop U20 3:0
20:00Academia U20 - Dom Bosco U20 -:-

BRAZIL: Paraibano U20

19:00Queimadense U20 - Femar U20 -:-
19:00Serra Branca U20 - Serrano PB U20 -:-
23:00Picuiense U20 - Sao Paulo Crystal U20 -:-
14:00Spartax U20 - Auto Esporte U20 -:-
19:00Confianca PB U20 - Sport PB U20 -:-
19:00Desportiva Guarabira U20 - Internacional PB U20 -:-
23:00Cruzeiro-PB U20 - Sabugy U20 -:-
23:00Sousa U20 - Nacional de Patos U20 -:-

BRAZIL: Paranaense U20 - Second stage

00:00Apucarana SC U20 - Athletico-PR U20 -:-

BRAZIL: Brasileiro Women

19:00Avai Kindermann W - Internacional W -:-

BRAZIL: Paulista Women

19:00Pinda Ferroviaria W - Marilia W -:-
20:00Sao Jose W - Palmeiras W -:-

CZECH REPUBLIC: MSFL

16:30Bohunice - Slovacko B -:-

CZECH REPUBLIC: Division D

17:00Slavoj Polna - Stara Rise -:-

CZECH REPUBLIC: Jihomoravsky KP

17:00Mutenice - Bystrc -:-

CZECH REPUBLIC: Liberecky KP

17:30Velke Hamry B - Rapid Liberec -:-

CZECH REPUBLIC: Pardubicky KP

17:00Vysoke Myto B - Moravany -:-

CZECH REPUBLIC: Plzensky KP

17:00Vejprnice - Chotikov -:-
17:00Zruc - Nyrsko -:-

ECUADOR: Serie B

01:00Cuniburo - Ind. Juniors 1:0

EGYPT: Premier League

17:00Future FC - El Gounah -:-
17:00Pyramids - Smouha -:-

ESTONIA: Cup

17:00Tulevik - Zealot Sporting -:-

ETHIOPIA: Premier League

13:00Ethiopia Nigd Bank - Bahir Dar Kenema -:-
16:00Wolkite Ketema - Ethiopia Bunna -:-

FAROE ISLANDS: 1. Deild

20:15B36 Torshavn 2 - Klaksvik 2 -:-

FINLAND: Ykkonen

16:30EPS - KPV -:- [ 26/10 | 22/8 | 6/8 ]
16:30Jazz Pori - Vaajakoski -:- [ 2/11 | 6/1 | 10/1 ]
17:00JJK Jyvaskyla - Keski-Uusimaa -:- [ 4/10 | 30/8 | 38/8 ]

FINLAND: Kakkonen Group A

16:30JaPS 2 - Atlantis 2 -:-
17:00Kiffen - PEPO -:-
17:00NJS - PPJ -:-

FINLAND: Suomen Cup Women

16:00NuPS W - HPS II W -:-

GEORGIA: Liga 3

14:30Guria - Matchakhela -:-

GUINEA: Ligue 1

17:00Hafia - Renaissance -:-
17:00Wakriya - SOAR -:-

ICELAND: Division 1

18:30Grotta - Vestmannaeyjar -:-
20:15Njardvik - IR Reykjavik -:-
20:15Throttur - Afturelding -:-

ICELAND: Division 2

20:15Haukar - Olafsvik -:-
20:15Hottur / Huginn - Fjardabyggd/Leiknir -:-
20:15Reynir - Throttur Vogar -:-

ICELAND: Icelandic Cup

19:00Akureyri - Fram -:-
20:15Vikingur Reykjavik - Fylkir -:-

IRELAND: Premier Division

19:45Bohemians - Derry City -:- [ 29/10 | 23/10 | 10/11 ]
19:45Dundalk - Sligo Rovers -:- [ 9/10 | 25/10 | 3/1 ]
19:45Galway - Drogheda -:- [ 5/8 | 28/10 | 34/8 ]
19:45St. Patricks - Shamrock Rovers -:- [ 3/1 | 25/10 | 9/10 ]
19:45Waterford - Shelbourne -:- [ 23/10 | 21/10 | 15/11 ]

IRELAND: Division 1

19:45Bray - Athlone -:-
19:45Cork City - Cobh Ramblers -:-
19:45Finn Harps - UC Dublin -:-
19:45Kerry - Longford -:-
19:45Wexford - Treaty United -:-

KAZAKHSTAN: First Division

13:00Aktobe 2 - Ulytau -:-
13:00SD Family - Turkistan -:-
13:00Zhetisay - Kairat Almaty 2 -:-
15:00Khan Tengri - Ekibastuz -:-

KYRGYZSTAN: Premier Liga

15:00Neftchi Kochkor-Ata - Aldier -:-

MOROCCO: Botola Pro

18:00Berkane - Renaissance Zemamra -:- [ 5/10 | 25/10 | 55/10 ]

NIGER: Super Ligue

16:30Douanes Niamey - Zumunta -:-
16:30Renaissance - Olympic Niamey -:-

NIGERIA: NNL - Play Offs

16:00Nasarawa - Beyond Limits FC -:-

RUSSIA: FNL 2 - Division B - Group 2

11:00Irkutsk - Baltika 2 -:-
15:00Chertanovo M. - Dynamo Petersburg -:-
15:00Din. Moscow 2 - Yenisey 2 -:-
15:30Zvezda St. Peterburg - Tver -:-
16:00Dynamo Vologda - Vladimir -:-
16:00Sp. Moscow 2 - Luki-Energiya -:-
16:00Zenit 2 - Rodina Moscow U21 -:-

RUSSIA: FNL 2 - Division B - Group 3

06:00Sakhalin - Dynamo Vladivostok -:-
12:00Arsenal Tula 2 - Khimki 2 -:-
14:00Kosmos - Kvant -:-
14:00Penza - Kompozit -:-
15:00Salyut-Belgorod - Oryol -:-
15:30Kolomna - FK Strogino Moscow -:-
16:00Ryazan - SKA Khabarovsk 2 -:-

SIERRA LEONE: Premier League

17:30SLIFA - Kahunla -:-
17:30Bhantal - Kallon -:-

SOMALIA: National league

13:30Dekedda - Heegan -:-

SOUTH KOREA: WK League Women

11:00Gyeongju W - Incheon Hyundai Steel W -:-
11:00Hwacheon W - Boeun Sangmu W -:-
11:00Seoul W - Changnyeong W -:-
11:00Suwon FC W - Sejong Sportstoto W -:-

SPAIN: LaLiga2 - Promotion - Play Offs

20:00Espanyol - Gijon -:- [ 10/11 | 23/10 | 32/10 ]

SWEDEN: Allsvenskan Women

18:00Hacken W - Djurgarden W -:-
18:00Linköping W - Pitea W -:-
18:00Vittsjo W - Hammarby W -:-

SWEDEN: Elitettan Women

18:00Örebro W - Uppsala W -:-

TUNISIA: Ligue 2

16:30CO Medenine - Moknine -:-
16:30ES Djerba - Djelma -:-
16:30Espoir Rogba - Stade Gabesien -:-
16:30Gabes - EM Mahdia -:-
16:30Hamam-Sousse - Hammam-Lif -:-
16:30Korba - Sporting Ben Arous -:-
16:30Rejiche - OC Kerkennah -:-
16:30Sidi Bouzid - Zarzis -:-

USA: USL Championship

01:00Memphis - Rhode Island 2:2

USA: MLS Next Pro

00:00Real Monarchs - Sporting Kansas City II 5:1
00:00Toronto FC II - New York City II 1:3
00:00Inter Miami II - Columbus Crew 2 -:-
00:00Orlando City B - Chattanooga -:-
00:30Crown Legacy - Philadelphia II -:-

USA: USL League Two

23:00Christos - Patuxent 3:1
23:00PostponedMiami - St. Petersburg FC -:-
23:00West Virginia - Charlotte Eagles 1:2
00:00Albany Rush - Boston City 2:1
00:00Athens United - Tennessee 0:0
00:00Brevard SC - Brave SC 1:4
00:00Cedar - Ironbound SC 1:1
00:00Florida Elite - Brooke House 2:0
00:00Hudson Valley - Westchester 1:1
00:00Kalamazoo FC - Michiana Lions 5:0
00:00Nona - Inter Gainesville 3:1
00:00RC New Jersey - LVU Rush 3:2
00:00Salem City - SC United Bantams 2:2
00:00Toledo Villa - Fort Wayne 2:1
00:00Wake FC - North Carolina FC U23 2:3
00:30East Atlanta - Birmingham 2 2:2
00:30Long Island - Manhattan 2:0
00:30Sarasota Paradise - Tampa Bay U23 4:4
00:30PostponedSwan City - Weston -:-
00:30Virginia Marauders - Charlottesville Blues 0:2
01:00Chicago City - Menace 0:2
01:00PostponedHouston FC - Twin City Toucans -:-
01:00Louisiana - Blue Goose 3:4
01:00Mississippi Brilla - Hattiesburg 0:1
01:00St. Charles - River Light 3:3
02:00Glens SC - Monterey Bay 2 -:-
02:00Project 51O - Davis Legacy -:-
02:00St. Croix - Bavarian United -:-
03:00Arizona Arsenal - Capo II -:-
03:00FC Olympia - United PDX -:-
00:00Oakland County - Midwest United -:-

USA: NISA

00:00Club de Lyon - Savannah Clovers 2:3

UZBEKISTAN: Super League

16:00Din. Samarkand - Olympic -:-

UZBEKISTAN: Pro Liga

14:00Aral - Shortan Guzor -:-
14:00Mashal Muborak - Buxoro -:-

VENEZUELA: Copa Venezuela

20:30Anzoategui FC - Universidad Central -:-
20:30El Vigia - Inter de Barinas -:-
20:30Portuguesa - Zamora -:-
21:00Angostura - Bolivar -:-
23:00Caracas - Metropolitanos -:-
23:00Dep. Tachira - Urena -:-
23:00Monagas - Atletico La Cruz -:-

WORLD: Friendly International

00:00USA - Brazil 1:1 [ 8/1 | 45/10 | 3/10 ]
01:30Ecuador - Bolivia 3:1 [ 4/11 | 4/1 | 6/1 ]

WORLD: Club Friendly Women

Half TimeGuadalajara W (Mex) - Barcelona W (Esp) 0:0
Half TimeMonterrey W (Mex) - AC Milan W (Ita) 0:2

REFRESH

Football | Ice hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »

Top

Flashscore.co.uk mobile livescore (m.flashscore.co.uk), football scores service. This mobile version has different parameters than www version for technical reasons.