Enjoy the full Flashscore experience: Website | Android | iOS
Football » 21.06.2024 » All Games
Bet on Football from your mobile with bet365!
EUROPE: Euro
14:00Slovakia - Ukraine -:-17:00Poland - Austria -:-
20:00Netherlands - France -:-
SOUTH AMERICA: Copa América
01:00Argentina - Canada -:-AUSTRALIA: NPL NSW
10:30Manly Utd - Central Coast Mariners U23 -:-AUSTRALIA: NPL Queensland
10:30Gold Coast Knights - Olympic FC -:-AUSTRALIA: NPL South Australia
11:00South Adelaide - Campbelltown City -:-AUSTRALIA: NPL Victoria
10:30Melbourne Knights - Moreland City -:-10:30South Melbourne - Altona Magic -:-
AUSTRALIA: NSW League One
11:00Blacktown Spartans - Canterbury Bankstown -:-11:00Nepean - Mt Druitt Town -:-
AUSTRALIA: Queensland Premier League
11:30Brisbane Strikers - Ipswich -:-AUSTRALIA: SA State League
11:45West Torrens - Adelaide Cobras -:-AUSTRALIA: Tasmania Southern Championship
11:15Glenorchy Knights U21 - Olympia Warriors -:-AUSTRALIA: Victoria Premier League
11:30Langwarrin - Werribee City -:-11:30Northcote City - Eastern Lions -:-
11:30Preston Lions - Bentleigh -:-
AUSTRALIA: WA State League
00:00Joondalup Utd. - Sorrento -:-AUSTRALIA & OCEANIA: OFC Nations Cup
05:00Vanuatu - New Zealand -:-BELARUS: Vysshaya Liga
16:00Smorgon - Slutsk -:-18:00Gomel - Soligorsk -:-
BRAZIL: Serie A
00:00Flamengo - Bahia -:-01:30Palmeiras - Bragantino -:-
BRAZIL: Serie B
23:00Vila Nova - Mirassol -:-01:30Ceara - Sport Recife -:-
BRAZIL: Serie D
00:00Treze - Atletico-CE -:-BRAZIL: Baiano 2
23:15Galicia - Vitoria da Conquista -:-BRAZIL: Gaucho 2
23:00Monsoon - Aimore -:-BRAZIL: Acreano U20
21:00Placido de Castro U20 - Rio Branco AC U20 -:-21:00Senador Guiomard U20 - Nauas EC U20 -:-
BRAZIL: Alagoano U20
19:00Dimensao Capela U20 - Liga do Sertao U20 -:-BRAZIL: Carioca U20 - Taca Guanabara
18:45Bangu U20 - Volta Redonda U20 -:-18:45Nova Iguacu U20 - Sampaio Correa FE U20 -:-
BRAZIL: Catarinense U20
19:00Brusque U20 - Chapecoense-SC U20 -:-BRAZIL: Cearense U20
19:00Tirol U20 - Alianca U20 -:-BRAZIL: Matogrossense U20
00:00Sport Sinop U20 - Sinop FC U20 -:-BRAZIL: Paraibano U20
23:00Sousa U20 - Nacional de Patos U20 -:-BRAZIL: Paulista Women
23:00Bragantino W - Realidade Jovem W -:-19:00Pinda Ferroviaria W - Corinthians W -:-
CHINA: Yi League
08:00Xian Ronghai - Hubei Istar -:-CHINA: FA Cup
09:00Shanghai Changning - Chengdu Rongcheng -:-10:00Guangxi Hengchen - Shanghai Port -:-
10:00Shaanxi Union - Changchun Yatai -:-
12:30Foshan Nanshi - Shanghai Shenhua -:-
12:30Rizhao Yuqi - Henan Songshan Longmen -:-
12:30Wuxi Wugou - Meizhou Hakka -:-
12:30Yunnan Yukun - Tianjin Jinmen Tiger -:-
13:00Guangxi Pingguo Haliao - Wuhan Three Towns -:-
EGYPT: Premier League
17:00Al Ahly - El Daklyeh -:-17:00Zamalek - Pharco -:-
ETHIOPIA: Premier League
13:00Adama City - Bahir Dar Kenema -:-16:00Dire Dawa - Hadiya Hossana -:-
ICELAND: Besta deild Women
19:00Keflavik W - Tindastoll W -:-19:00Thor/KA W - Fylkir W -:-
19:00Throttur W - Stjarnan W -:-
21:15Valur W - Hafnarfjordur W -:-
KAZAKHSTAN: First Division
13:00Ekibastuz - SD Family -:-13:00Ulytau - Khan Tengri -:-
13:00Zhetisay - Arys -:-
14:00Turkistan - Altai -:-
LATVIA: Virsliga
16:00BFC Daugavpils - Jelgava -:-18:00Auda - RFS -:-
LATVIA: Latvian Cup
15:00Rigas Futbola Skola - JFK Ventspils -:-16:00Rezekne - AFA Olaine -:-
18:00Leevon PPK - Skanste -:-
LITHUANIA: I Lyga
16:00FK Panevezys 2 - FK Minija -:-16:30Atmosfera - Babrungas -:-
17:00Banga 2 - Neptunas -:-
17:00Hegelmann Litauen 2 - Nevezis Kedainiai -:-
17:00Kauno Zalgiris 2 - Garliava -:-
MALAYSIA: Super League
14:00Negeri Sembilan - Kuala Lumpur City -:-MONGOLIA: Premier League
09:15Khangarid - Bavarians -:-12:15Tuv Azarganuud - Khovd -:-
NORTHERN IRELAND: Premiership Women
19:45Derry City W - Larne W -:-19:45Lisburn Rangers W - Glentoran W -:-
20:00Lisburn Ladies W - Cliftonville W -:-
NORWAY: Division 3 - Group 1
18:00Froya - OS -:-NORWAY: Division 3 - Group 2
17:00Staal Jorpeland - Sola -:-NORWAY: Division 3 - Group 3
18:00Baerum Sportsklubb - Assiden -:-NORWAY: Division 3 - Group 4
17:00Melhus - Mosjoen -:-NORWAY: Division 3 - Group 5
18:00Traeff - Kristiansund 2 -:-NORWAY: Division 3 - Group 6
15:00Innstrandens - Skjervoy -:-PARAGUAY: Division Intermedia
19:30Martin Ledesma - Rubio Nu -:-22:00Guairena - Deportivo Santani -:-
RUSSIA: Youth League
09:00Chertanovo M. U19 - FK Rostov U19 -:-09:00Ural U19 - Akhmat Grozny U19 -:-
13:00Kazan U19 - Konoplev Academy U19 -:-
13:00Nizhny Novgorod U19 - CSKA Moscow U19 -:-
15:00Fakel Voronezh U19 - FK Orenburg U19 -:-
15:00FK Strogino Moscow U19 - Krasnodar U19 -:-
15:00Samara U19 - Sp. Moscow U19 -:-
15:00Sochi U19 - UOR 5-Yegoryevsk U19 -:-
15:00Zenit U19 - Din. Moscow U19 -:-
17:00Baltika U19 - Lok. Moscow U19 -:-
RUSSIA: Supreme Division Women
14:00Din. Moscow W - Kazan W -:-15:30FK Rostov W - Krasnodar W -:-
SINGAPORE: Premier League
12:45Hougang - Balestier Khalsa -:-SOMALIA: National league
13:30Sahafi - Raadsan -:-SOUTH KOREA: K3 League
11:00Chuncheon - Paju Citizen -:-SWEDEN: Division 2 - Norrland
11:00Froso - Bergnasets -:-TAJIKISTAN: Vysshaya Liga
15:00CSKA Pomir Dushanbe - Barkchi Hisor -:-15:00Kuktosh - Khujand -:-
USA: USL Championship
00:30Hartford Athletic - Tampa Bay -:-USA: MLS Next Pro
18:00Columbus Crew 2 - Chicago Fire II -:-USA: USL League One
01:00Forward Madison - Union Omaha -:-USA: USL League Two
02:30Salt City - Albion Colorado -:-03:00Redlands FC - Ventura -:-
23:00Pathfinder - Seacoast Utd Phantoms -:-
00:00Lansing City - Kalamazoo FC -:-
00:00Ocean City - LVU Rush -:-
00:00Western Mass Pioneers - Boston City -:-
UZBEKISTAN: Super League
16:00Bunyodkor - Olympic -:-16:00OKMK - Pakhtakor -:-
VENEZUELA: Copa Venezuela
23:00Puerto Cabello - Carabobo -:-WORLD: Club Friendly
13:00Legia (Pol) - Odra Opole (Pol) -:-13:00L. Mikulas (Svk) - Podbrezova (Svk) -:-
13:00Rokita Brzeg Dolny (Pol) - Slask (Pol) -:-
13:00Skalica (Svk) - Petrzalka (Svk) -:-
13:00Torpedo Moscow (Rus) - Volgar-Astrakhan (Rus) -:-
15:00Ried (Aut) - Burghausen (Ger) -:-
16:00Benatky (Cze) - Jablonec (Cze) -:-
16:00Prostejov (Cze) - Povazska Bystrica (Svk) -:-
16:00Tirana (Alb) - Shkendija (Mkd) -:-
17:00Illertissen (Ger) - Gundelfingen (Ger) -:-
17:30Karlburg (Ger) - Schweinfurt (Ger) -:-
17:30Lochau (Aut) - Altach (Aut) -:-
18:00Lohne (Ger) - Wilhelmshaven (Ger) -:-
19:00Suderelbe (Ger) - Tesla Hamburg (Ger) -:-
Bet on Football from your mobile with bet365!
Football | Ice hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »
Flashscore.co.uk mobile livescore (m.flashscore.co.uk), football scores service. This mobile version has different parameters than www version for technical reasons.