REFRESH

Football » Tomorrow » All Games

AFRICA: African Nations Championship

19:00Congo - Libya -:-
19:00Niger - D.R. Congo -:-

ALBANIA: Superliga

12:45Tirana - Laci -:-
15:45Teuta - Partizani -:-

ARGENTINA: Primera Nacional - Qualification - Play Offs

23:25CA Estudiantes - Atletico Atlanta -:-
01:25Platense - Dep. Riestra -:-

ARGENTINA: Primera B - Qualification - Play Offs

00:10Tristan Suarez - San Telmo -:-

AZERBAIJAN: Azerbaijan Cup

10:00Turan - Gabala -:-
12:00Lokbatan - Zira -:-
13:00Sabah Baku - Kapaz -:-

BELGIUM: Pro League U21

18:30PostponedLeuven U21 - Gent U21 -:-
18:30PostponedSt. Liege U21 - Anderlecht U21 -:-
18:30PostponedWaasland-Beveren U21 - Eupen U21 -:-
19:00PostponedMechelen U21 - Genk U21 -:-

BRAZIL: Serie A

23:30Fluminense - Botafogo RJ -:-
23:00Corinthians - Bragantino -:-

BRAZIL: Serie B

20:00Operario - Chapecoense-SC -:-

BRAZIL: Copa Verde

19:00Atletico GO - Sinop -:-
19:00Vila Nova - Palmas -:-
21:00Acreano - Manaus -:-
00:00Cuiaba Esporte - Aparecidense -:-

BRAZIL: Brasileiro U20 - Play Offs

23:00Athletico-PR U20 - Atletico-MG U20 -:-

CHILE: Primera Division

23:00U. Catolica - Palestino -:-

CHILE: Primera B - Promotion - Play Offs

00:30Rangers - Deportes Temuco -:-

COLOMBIA: Primera A - Apertura

23:05Jaguares de Cordoba - Bucaramanga -:-
01:10Pereira - Dep. Cali -:-
19:00La Equidad - Atl. Nacional -:-
22:30Once Caldas - Junior -:-

COLOMBIA: Primera B - Apertura

00:40Huila - Bogota -:-

COSTA RICA: Primera Division - Clausura

23:00Cartagines - Limon -:-

CYPRUS: First Division

17:00Karmiotissa - Paphos -:-

ENGLAND: National League South

19:45PostponedChelmsford - Concord -:-

ENGLAND: Southern League Central Division

19:30PostponedStourbridge - Rushall -:-

ENGLAND: Professional Development League

13:00Coventry U23 - Crewe U23 -:-
13:00Sheff Wed U23 - Hull U23 -:-
13:00Watford U23 - Charlton U23 -:-

ENGLAND: FA Cup

19:45Wycombe - Tottenham -:-

ENGLAND: Premier League 2

13:00Sunderland U23 - Burnley U23 -:-
13:00West Brom U23 - Crystal Palace U23 -:-
13:00Wolves U23 - Leeds U23 -:-
15:00Stoke U23 - Middlesbrough U23 -:-
19:00Leicester U23 - Everton U23 -:-
19:00Man City U23 - Blackburn U23 -:-

ETHIOPIA: Premier League

12:00Hadiya Hossana - Hawassa -:-

FRANCE: Ligue 2

19:45Sochaux - Toulouse -:-

FRANCE: National

19:45Le Mans - Red Star -:-

INDIA: ISL

14:00Chennaiyin - Mumbai City -:-

INDIA: I-League

08:30Churchill Brothers - Sudeva Delhi -:-
13:30Neroca FC - Gokulam -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

11:30Aluminium Arak - Persepolis -:-
11:30Machine Sazi - Foolad -:-
12:30Sanat-Naft - Sepahan -:-

IRAN: Division 1

10:30Astara - Malavan -:-
10:30Esteghlal Molasani - Baderan Tehran -:-
10:30Fajr Sepasi - Kheybar Khorramabad -:-
10:30Gol Reyhan Alborz - Qashqai Shiraz -:-
10:30Havadar SC - Esteghlal Khuzestan -:-
10:30Khooshe Talaee - Chooka Talesh -:-
10:30Mes Kerman - Arman Gohar -:-
10:30Navad Urmia - Pars Janoobi Jam -:-
10:30Shahin Bushehr - Rayka Babol -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al

18:15H. Beer Sheva - Hapoel Hadera -:-

ISRAEL: Leumit League

18:00Beitar Tel Aviv - H. Ironi Rishon -:-
18:00Hapoel Afula - H. Akko -:-
18:00Hapoel Kfar Shalem - Nes Tziona -:-
18:00Hapoel Umm al-Fahm - Ramat Hasharon -:-
18:00H. Petah Tikva - Hap. Ramat Gan -:-
18:00H. Raanana - Hapoel Jerusalem -:-
18:00MS Kafr Qasim - Hapoel Iksal Imad -:-
18:00Nof Hagalil - M. Nazareth -:-

ITALY: Serie B

20:00Brescia - Monza -:-

ITALY: Serie C - Group A

20:00Como - Renate -:-

ITALY: Primavera 1

14:00Spal U19 - AS Roma U19 -:-

MAURITANIA: Ligue 1

16:00Armee - Ksar -:-
16:00Kaedi - Police -:-

MEXICO: Liga MX - Clausura

01:00Queretaro - U.N.A.M. -:-

MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura

23:00Tapatio - Zacatecas Mineros -:-

MEXICO: Liga Premier Serie A

16:00Cimarrones de Sonora 2 - Atl. San Luis 2 -:-

MEXICO: Liga MX Women - Clausura

21:45Toluca W - Queretaro W -:-
23:00Guadalajara W - Santos Laguna W -:-

NETHERLANDS: Eerste Divisie

17:45Jong Ajax - G.A. Eagles -:-
20:00Eindhoven - Nijmegen -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Clausura

00:00Ocotal - Esteli -:-

NIGERIA: NPFL

13:30Adamawa Utd - Enyimba -:-
16:00Wikki Tourist - Jigawa Golden Stars -:-

OMAN: Professional League

13:00Bahla - Saham -:-
13:45Al Nasr - Sohar -:-
15:45Muscat - Al-Rustaq -:-

PORTUGAL: Primeira Liga

14:30Belenenses - Tondela -:-
16:30Rio Ave - Santa Clara -:-
17:00Benfica - Nacional -:-
20:15Farense - FC Porto -:-

PORTUGAL: Liga Portugal 2

15:00FC Porto B - Benfica B -:-
17:00Casa Pia - CD Cova da Piedade -:-

PORTUGAL: Campeonato de Portugal

11:00Oriental Dragon - Montijo -:-
20:30Beira Mar - Agueda -:-

QATAR: Crown Prince Cup

13:30Qatar SC - Shamal -:-
16:15Al-Duhail - Al Ahli Doha -:-
16:15Al-Wakra - Al-Kharitiyath -:-

ROMANIA: Liga 1

18:30FC Hermannstadt - CFR Cluj -:-

SAUDI ARABIA: Saudi Professional League

12:30Al Batin - Al Ain -:-
12:40Al-Taawon - Damac -:-
15:15Al-Faysaly - Al-Hilal -:-
15:45Al Wehda - Al Shabab -:-

SAUDI ARABIA: Division 1

12:45Arar - Al Jabalain -:-
12:50Al Taee - Al Feiha -:-
13:00Ohod - Al Najoom -:-
14:50Al-Nahda - Al Thuqbah -:-
14:55Al Jeel - Al-Sahel -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

15:00Jeenyo - Heegan -:-

SPAIN: LaLiga

20:00Ath. Bilbao - Getafe -:-

SPAIN: LaLiga2

20:00Cartagena - Mirandes -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

14:00PostponedAzam - Mbeya City -:-
14:00PostponedJKT Tanzania - Polisi Tanzania -:-

TURKEY: Super Lig

13:00Kasimpasa - Sivasspor -:-
16:00Alanyaspor - Ankaragucu -:-
16:00Fenerbahce - Kayserispor -:-

TURKEY: 1. Lig

13:00Istanbulspor - Adanaspor -:-
16:00Altinordu - Menemenspor -:-

UNITED ARAB EMIRATES: Arabian Gulf Cup

13:15Al Fujairah - Al Nasr -:-
16:00Ittihad Kalba - Bani Yas -:-

URUGUAY: Segunda Division - Relegation

21:00Colon - Albion -:-

WORLD: Friendly International

21:00Dominican Republic - Serbia -:-

WORLD: Club Friendly

11:00Ufa (Rus) - Crvena zvezda (Srb) -:-
12:00Shkendija (Mkd) - Zorya (Ukr) -:-
13:00CSKA Sofia (Bul) - Strumska Slava (Bul) -:-
13:00Dnipro-1 (Ukr) - Cukaricki (Srb) -:-
13:00FK Chayka (Rus) - Prishtina (Kos) -:-
13:00Mladost (Srb) - Montana (Bul) -:-
13:00Senica (Svk) - Khimki (Rus) -:-
13:00Slavia Sofia (Bul) - Vojvodina (Srb) -:-
13:00Sp. Subotica (Srb) - T. Moscow (Rus) -:-
14:00Khimki (Rus) - Arda (Bul) -:-
16:00Maribor (Slo) - Shakhtar (Ukr) -:-

REFRESH

Football | Hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »

Top

FlashScore.co.uk mobile livescore (m.flashscore.co.uk), football scores service. This mobile version has different parameters than www version for technical reasons.