REFRESH

Football » Tomorrow » Odds

AFRICA: African Nations Championship

19:00Togo - Rwanda -:- [ 16/10 | 18/10 | 14/8 ]
19:00Uganda - Morocco -:- [ 5/1 | 26/10 | 5/10 ]

ALGERIA: Ligue 1

13:30Belouizdad - Bel Abbes -:-
13:30Biskra - Bordj Bou Arreridj -:-
13:30Magra - JS Kabylie -:-
13:30Mlila - Relizane -:-
13:30Skikda - Hussein Dey -:-
14:00Chlef - Paradou -:-
14:00Saoura - Constantine -:-
14:00Setif - Medea -:-
14:00Tlemcen - MC Alger -:-
14:00USM Alger - Oran -:-

ALGERIA: U21 League

09:00Belouizdad U21 - Bel Abbes U21 -:-
09:00Biskra U21 - Bordj Bou Arreridj U21 -:-
09:00Chlef U21 - Paradou U21 -:-
09:00Magra U21 - JS Kabylie U21 -:-
09:00Mlila U21 - RC Relizane U21 -:-
09:00Saoura U21 - Constantine U21 -:-
09:00Setif U21 - Medea U21 -:-
09:00Skikda U21 - Hussein Dey U21 -:-
09:00Tlemcen U21 - MC Alger U21 -:-
09:00USM Alger U21 - Oran U21 -:-

ANGOLA: Girabola

14:30Sagrada - Primeiro de Agosto -:-

ARGENTINA: Primera B - Qualification - Play Offs

00:10Tristan Suarez - San Telmo -:-

AUSTRALIA: A-League

08:05Melbourne Victory - Perth Glory -:- [ 13/10 | 3/1 | 16/10 ]

AUSTRIA: Tipico Bundesliga

17:30Admira - Austria Vienna -:- [ 22/10 | 26/10 | 11/10 ]
17:30Sturm Graz - Hartberg -:- [ 5/10 | 32/10 | 55/10 ]
19:30Rapid Vienna - St. Polten -:- [ 4/11 | 30/8 | 6/1 ]

BELGIUM: Jupiler League

17:45Eupen - Antwerp -:- [ 18/10 | 26/10 | 13/10 ]
17:45Waasland-Beveren - KV Mechelen -:- [ 29/10 | 3/1 | 8/10 ]
20:00Mouscron - Anderlecht -:- [ 35/10 | 22/8 | 6/8 ]

BRAZIL: Serie A

23:00Corinthians - Bragantino -:- [ 14/10 | 21/10 | 15/8 ]
23:00Atletico-MG - Santos -:-
23:00Palmeiras - Vasco -:-

BRAZIL: Serie B

22:15Oeste - Parana -:-
00:30Vitoria - Botafogo SP -:-

BRAZIL: Copa Verde

00:00Cuiaba Esporte - Aparecidense -:-

BRAZIL: Copa do Nordeste - Qualification

00:30CSA - Moto Club -:-
00:30Itabaiana - Santa Cruz -:-

BURUNDI: Coupe du President

13:00Flambeau du Centre - Aigle Noir -:-
13:00Rukinzo - Olympic S. -:-

CHILE: Primera Division

23:00U. Catolica - Palestino -:- [ 11/8 | 23/10 | 19/10 ]
23:00U. Espanola - Coquimbo -:-

COLOMBIA: Primera B - Apertura

19:00Tigres - U. Magdalena -:-

CONGO DR: Ligue 1

14:30Renaissance - Sanga Balende -:-

COSTA RICA: Primera Division - Clausura

01:00Guadalupe - Saprissa -:-

CROATIA: 1. HNL

16:00Lok. Zagreb - Sibenik -:- [ 9/10 | 26/10 | 28/10 ]

CZECH REPUBLIC: Tipsport liga

09:30Dukla Prague - Hradec Kralove -:-
09:30Skalica - Trencin -:-

EGYPT: Premier League

15:00Arab Contractors - Smouha -:-
17:30Pyramids - Al Ahly -:-

ENGLAND: Premier League

18:00Crystal Palace - West Ham -:- [ 21/10 | 24/10 | 13/10 ]
18:00Newcastle - Leeds -:- [ 22/8 | 28/10 | 9/10 ]
20:15Southampton - Arsenal -:- [ 22/10 | 23/10 | 13/10 ]
20:15West Brom - Man City -:- [ 14/1 | 7/1 | 1/6 ]

ENGLAND: Championship

19:00Bristol City - Huddersfield -:- [ 11/8 | 18/8 | 21/10 ]
19:00Millwall - Watford -:- [ 24/10 | 21/10 | 13/10 ]

ENGLAND: League One

17:30Accrington - Hull -:- [ 26/10 | 26/10 | 1/1 ]
18:00Gillingham - Crewe -:- [ 2/1 | 25/10 | 13/10 ]
19:00PostponedBurton - Shrewsbury -:- [ 2/1 | 23/10 | 11/8 ]
19:00Doncaster - AFC Wimbledon -:- [ 6/8 | 26/10 | 4/1 ]
19:00MK Dons - Charlton -:- [ 10/8 | 24/10 | 22/10 ]
19:00Peterborough - Bristol Rovers -:- [ 4/7 | 32/10 | 38/8 ]
19:00Portsmouth - Lincoln -:- [ 11/10 | 24/10 | 26/10 ]
19:00Rochdale - Oxford Utd -:- [ 30/9 | 22/8 | 8/10 ]
19:00Swindon - Plymouth -:- [ 14/8 | 26/10 | 16/11 ]
19:00Wigan - Blackpool -:- [ 28/10 | 26/10 | 10/11 ]
19:45Fleetwood - Northampton -:- [ 6/10 | 3/1 | 38/8 ]
19:45Ipswich - Sunderland -:- [ 25/10 | 23/10 | 7/6 ]

ENGLAND: League Two

18:00Exeter - Morecambe -:- [ 6/9 | 3/1 | 4/1 ]
19:00Barrow - Grimsby -:- [ 8/10 | 26/10 | 35/10 ]
19:00Cheltenham - Oldham -:- [ 6/7 | 26/10 | 30/9 ]
19:00Mansfield - Bolton -:- [ 12/10 | 24/10 | 23/10 ]
19:00Newport - Carlisle -:- [ 21/10 | 22/10 | 14/10 ]
19:00Salford - Cambridge Utd -:- [ 12/11 | 23/10 | 28/10 ]
19:00Scunthorpe - Port Vale -:- [ 13/8 | 18/8 | 14/8 ]
19:00Southend - Bradford City -:- [ 23/10 | 23/10 | 10/8 ]
19:00Stevenage - Colchester -:- [ 13/10 | 18/8 | 22/10 ]
19:00Tranmere - Harrogate -:- [ 11/8 | 24/10 | 2/1 ]

ENGLAND: National League

19:00King’s Lynn - Stockport -:- [ 34/8 | 3/1 | 6/10 ]
19:00Torquay - Sutton -:- [ 1/1 | 24/10 | 22/8 ]
19:00Wrexham - FC Halifax -:- [ 1/1 | 24/10 | 26/10 ]
19:45Aldershot - Weymouth -:- [ 6/9 | 26/10 | 34/8 ]
19:45Altrincham - Wealdstone -:- [ 1/1 | 24/10 | 26/10 ]
19:45Boreham Wood - Chesterfield -:- [ 1/1 | 25/10 | 25/10 ]
19:45Bromley - Woking -:- [ 12/11 | 24/10 | 25/10 ]
19:45Dover - Barnet -:- [ 18/10 | 24/10 | 14/10 ]
19:45Eastleigh - Dag & Red -:- [ 15/10 | 23/10 | 14/8 ]
19:45Solihull Moors - Notts Co -:- [ 13/8 | 18/8 | 13/8 ]

ENGLAND: National League North

19:45PostponedChester - Southport -:-
19:45PostponedDarlington - Gateshead -:-
19:45PostponedFarsley - Kettering -:-
19:45PostponedHereford - York -:-
19:45PostponedKidderminster - AFC Telford -:-
19:45PostponedSpennymoor - Blyth -:-

ENGLAND: National League South

19:45PostponedBath - Welling -:-
19:45PostponedDartford - Oxford City -:-
19:45PostponedHampton & Richmond - Slough -:-
19:45PostponedHemel Hempstead - St. Albans -:-
19:45PostponedTonbridge - Maidstone -:-

ENGLAND: Southern League Central Division

19:30PostponedHednesford - Redditch -:-
19:45PostponedBarwell - Bromsgrove -:-
19:45PostponedBiggleswade Town - Lowestoft -:-
19:45PostponedKings Langley - Leiston -:-
19:45PostponedSt. Ives - Royston -:-
19:45PostponedStratford - Tamworth -:-

ENGLAND: Southern League South Division

19:30PostponedHartley Wintney - Chesham -:-
19:45PostponedHarrow - Met. Police -:-
19:45PostponedHendon - Walton Casuals -:-
19:45PostponedSwindon S - Hayes & Yeading -:-
19:45PostponedWeston-super-Mare - Tiverton -:-

ENGLAND: Professional Development League

13:00Ipswich U23 - Colchester U23 -:-
13:00Millwall U23 - QPR U23 -:-
19:00Barnsley U23 - Sheff Utd U23 -:-
19:00Swansea U23 - Bristol City U23 -:-

ENGLAND: FA Cup

19:00Bournemouth - Crawley -:- [ 4/11 | 30/9 | 10/1 ]

FRANCE: Ligue 2

18:00Valenciennes - Paris FC -:-

FRANCE: National

19:00Annecy - Bourg en Bresse -:-

GERMANY: 2. Bundesliga

17:30Aue - Wurzburger Kickers -:- [ 12/11 | 24/10 | 26/10 ]
19:30Braunschweig - Heidenheim -:- [ 26/10 | 23/10 | 12/11 ]
19:30Dusseldorf - Hamburger SV -:- [ 21/10 | 23/10 | 13/10 ]
19:30Osnabruck - Furth -:- [ 3/1 | 26/10 | 6/7 ]

GERMANY: 3. Liga

18:00Bayern II - Verl -:-
18:00Kaiserslautern - Turkgucu Munchen -:-
18:00Mannheim - Dresden -:-
18:00Wehen - Viktoria Koln -:-
18:00Zwickau - Duisburg -:- [ 1/1 | 24/10 | 22/8 ]

GREECE: Super League

15:15OFI Crete - Asteras T. -:- [ 12/10 | 21/10 | 25/10 ]
17:30Aris - AEL Larissa -:- [ 3/9 | 30/8 | 8/1 ]

ICELAND: Reykjavik Cup

19:00Fram - Fjolnir -:-
19:00Fylkir - KR Reykjavik -:-
19:00Vikingur Reykjavik - Leiknir -:-
20:00IR Reykjavik - Valur -:-

INDIA: ISL

14:00North East Utd - ATK Mohun Bagan -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al

17:45H. Haifa - M. Petach Tikva -:-
18:00B. Jerusalem - H. Tel Aviv -:-

ITALY: Coppa Italia

19:45Inter - AC Milan -:- [ 12/11 | 25/10 | 24/10 ]

MEXICO: Liga MX - Clausura

03:00Pachuca - Cruz Azul -:- [ 13/10 | 22/10 | 2/1 ]

MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura

23:00Atlante - Tlaxcala -:-

MEXICO: Liga Premier Serie A

22:00Inter Playa Del Carmen - Pioneros -:-

MEXICO: Liga MX Women - Clausura

23:00Guadalajara W - Santos Laguna W -:-
01:00Leon W - Necaxa W -:-
01:00Tigres W - Puebla W -:-
01:00Tijuana W - Atlas W -:-

NETHERLANDS: Eredivisie

17:45Zwolle - Heracles -:- [ 13/10 | 26/10 | 15/8 ]
19:00FC Emmen - PSV -:- [ 9/1 | 34/8 | 3/10 ]
20:00Groningen - Den Haag -:- [ 4/9 | 30/8 | 55/10 ]

NORTHERN IRELAND: NIFL Premiership

19:45Cliftonville - Linfield -:-
19:45Dungannon - Glenavon -:-
19:45Glentoran - Carrick Rangers -:-
19:45Larne - Coleraine -:-
19:45Portadown - Crusaders -:-
19:45Warrenpoint - Ballymena -:-

OMAN: Professional League

13:05Al Nahda - Al-Ittihad -:-
13:25Dhofar - Al-Msnaa -:-
13:25Oman Club - Nizwa -:-
16:40Al Seeb - Al Suwaiq -:-

PALESTINE: West Bank League

13:00Ahli Al-Khalil - Tubas -:-
16:00Shabab Alsamu - Shabab Al-Dhahiriya -:-

PORTUGAL: Primeira Liga

19:45Braga - Gil Vicente -:- [ 4/11 | 30/8 | 7/1 ]
21:15Boavista - Sporting -:- [ 55/10 | 28/10 | 6/11 ]

PORTUGAL: Liga Portugal 2

15:00Vilafranquense - Vizela -:- [ 3/1 | 24/10 | 8/10 ]
17:00Academica - Leixoes -:- [ 9/10 | 2/1 | 35/10 ]

PORTUGAL: Campeonato de Portugal

15:00Leiria - SB Castelo Branco -:-

PORTUGAL: Liga Revelacao U23 - Losers stage

15:00Rio Ave U23 - Guimaraes U23 -:-
17:00Boavista U23 - CD Cova da Piedade U23 -:-

QATAR: Crown Prince Cup

13:30Al-Rayyan - Al Markhiya -:-
16:15Al-Gharafa - Al-Shahaniya -:-
16:15Al-Sadd - Al Muaidar -:-

ROMANIA: Liga 1

13:30Viitorul Constanta - Sepsi Sf. Gheorghe -:- [ 11/10 | 23/10 | 25/10 ]
15:30FC Voluntari - U Craiova -:- [ 5/1 | 26/10 | 5/8 ]
17:45FC Arges - FCSB -:- [ 7/1 | 3/1 | 4/9 ]

SCOTLAND: Championship

19:45Dundee FC - Ayr -:- [ 8/11 | 22/8 | 3/1 ]
19:45Raith - Hearts -:- [ 34/8 | 26/10 | 6/10 ]

SEYCHELLES: First Division League

11:00La Passe - Lightstars -:-

SOMALIA: Nation Link Telecom Championship

15:00Midnimo - Horseed -:-

SOUTH AFRICA: Premier League

15:00Kaizer - Baroka -:-
15:00Orlando - TS Galaxy -:-

SOUTH AFRICA: GladAfrica Championship

13:30Cape Town All Stars - Jomo Cosmos -:-
13:30Polokwane - Richards Bay -:-
13:30Sekhukhune - JDR Stars -:-
13:30Uthongathi - Cape Town Spurs -:-

SPAIN: LaLiga2

18:00Alcorcon - Albacete -:- [ 7/6 | 2/1 | 22/8 ]

SPAIN: Copa del Rey

18:00Valladolid - Levante -:- [ 11/10 | 23/10 | 25/10 ]
20:00Betis - Real Sociedad -:- [ 16/10 | 24/10 | 16/10 ]
20:00Girona - Villarreal -:- [ 30/8 | 24/10 | 8/10 ]

SYRIA: Syria Cup

11:00Al Wahda - Harjaleh -:-
11:00Hottin - Foutoua -:-
11:00Jableh - Horriya -:-
11:00Wathbah - Al-Sahel -:-

TURKEY: 2. Lig White Group

10:0024 Erzincanspor - Amedspor -:-

UNITED ARAB EMIRATES: Arabian Gulf Cup

13:15Al-Ahli Dubai - Khorfakkan -:-
16:00Al Wasl - Al Sharjah -:-

URUGUAY: Segunda Division - Relegation

12:00Colon - Albion -:-

WORLD: Friendly International

21:00Guatemala - Puerto Rico -:-

WORLD: Club Friendly

08:00Shakhtar (Ukr) - Sileks (Mkd) -:-
11:00Mura (Slo) - R. Volgograd (Rus) -:-
11:00Odense (Den) - Randers (Den) -:-
12:00Banska Bystrica (Svk) - Pohronie (Svk) -:-
12:00Helsingor (Den) - Lyngby (Den) -:-
12:00Ohrid (Mkd) - Jagodina (Srb) -:-
12:00Pelister (Mkd) - Struga Trim & Lum (Mkd) -:-
12:00Renova (Mkd) - Drita (Mkd) -:-
12:00Shkupi (Mkd) - Zenit 2 (Rus) -:-
13:00Esbjerg (Den) - Vejle (Den) -:-
13:00Novi Pazar (Srb) - Slovan Bratislava (Svk) -:-
13:00Oleksandriya (Ukr) - CSKA 1948 Sofia (Bul) -:-
13:00Zagorets (Bul) - Etar (Bul) -:-
15:30Hvidovre IF (Den) - Hellerup (Den) -:-
17:00Avarta (Den) - B.93 (Den) -:-
17:30Vocklamarkt (Aut) - BW Linz (Aut) -:-
17:45Wienerberger (Aut) - Wiener (Aut) -:-

REFRESH

Football | Hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »

Top

FlashScore.co.uk mobile livescore (m.flashscore.co.uk), football scores service. This mobile version has different parameters than www version for technical reasons.