REFRESH

Football » Today » Odds

ARMENIA: Premier League

13:30PostponedAlashkert - Gandzasar -:-
15:30PostponedArarat - Urartu -:-

ARMENIA: First League

13:00PostponedBKMA - Urartu 2 -:-
15:00PostponedWest Armenia - Lernayin Artsakh -:-

ASIA: AFC Cup

13:00CancelledBali United (Ina) - Svay Rieng (Cam) -:-
13:00CancelledHo Chi Minh (Vie) - Hougang (Sgp) -:-
13:00CancelledLao Toyota (Lao) - Yangon Utd (Mya) -:-
13:00CancelledShan Utd (Mya) - PSM Makassar (Ina) -:-
13:00CancelledTampines (Sgp) - Kaya (Phl) -:-
13:00CancelledThan Quang Ninh (Vie) - United City (Phl) -:-

AUSTRIA: 2. Liga

17:30Austria II - Horn -:- [ 3/2 | 13/5 | 11/8 ]
17:30BW Linz - Amstetten -:- [ 12/11 | 12/5 | 2/1 ]
17:30FC Juniors - Liefering -:- [ 11/2 | 10/3 | 4/11 ]
17:30Lafnitz - Grazer -:- [ 5/6 | 13/5 | 12/5 ]
19:25Innsbruck - A. Lustenau -:- [ 2/3 | 14/5 | 16/5 ]

AUSTRIA: Regionalliga East

18:00Stripfing - Wiener Linien -:-

AUSTRIA: Regionalliga Central

18:00Union Gurten - Deutschlandsberger -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Tyrol

18:00SV Worgl - Kitzbuhel -:-

AUSTRIA: Regionalliga West - Salzburg

18:00Johann - Seekirchen -:-
18:00Saalfelden - Wals-Grunau -:-

BAHRAIN: Premier League

16:30Al-Hidd - Al-Hala -:- [ 1/3 | 4/1 | 5/1 ]

BELGIUM: Pro League U21

18:30Genk U21 - Mechelen U21 -:-

BRAZIL: Serie A

00:00Fluminense - Coritiba 4:0 [ 1/1 | 12/5 | 11/4 ]

BRAZIL: Serie B

00:00CRB - America MG 0:0 [ 12/5 | 19/10 | 6/5 ]
23:15Avai - Figueirense -:- [ 7/5 | 9/5 | 21/10 ]
23:15Juventude - Operario -:- [ 13/10 | 2/1 | 21/10 ]
23:15Vitoria - CSA -:- [ 3/5 | 13/5 | 4/1 ]
00:30Oeste - Botafogo SP -:- [ 8/5 | 19/10 | 17/10 ]

BRAZIL: Serie C

00:00Santa Cruz - Jacuipense 3:3

BRAZIL: Campeonato Paulista A2 - Play Offs

19:00Sao Bernardo - Sao Bento -:-

BRAZIL: Brasileiro Women

23:00Flamengo W - Gremio W 2:0

BULGARIA: Bulgarian Cup

14:00Rodopa Smolyan - Pirin Blagoevgrad -:-
14:00Spartak - Lok. Sofia -:-
14:00Zagorets - Hebar -:-

COLOMBIA: Primera B - Apertura

00:00U. Magdalena - Fortaleza 2:1
02:05Quindio - Bogota -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura

02:00Puerto Golfito FC - Barrio Mexico -:-

CROATIA: Croatian Cup

14:00Mursko Sredisce - Slaven Belupo -:- [ 11/1 | 7/1 | 1/10 ]

CZECH REPUBLIC: Olomoucky KP

15:15Litovel - Mohelnice -:-

DENMARK: 1st Division

17:00Hobro - Skive IK -:- [ 6/7 | 5/2 | 3/1 ]
18:00F. Amager - Esbjerg -:- [ 9/5 | 23/10 | 13/10 ]

DENMARK: 2nd Division - Group 2

17:00Roskilde - Naestved -:- [ 5/2 | 5/2 | 10/11 ]

ECUADOR: Liga Pro - First stage

84'LDU Portoviejo - Macara 2:1 [ 13/5 | 9/4 | 10/11 ]

EGYPT: Premier League

14:00Arab Contractors - Masr -:- [ 6/11 | 13/5 | 5/1 ]
16:30Enppi - Misr Elmaqasah -:- [ 11/8 | 15/8 | 21/10 ]
19:00Pyramids - Al Ittihad -:- [ 4/7 | 11/4 | 17/4 ]

ENGLAND: NPL Premier Division

19:45Ashton Utd - South Shields -:-
19:45Gainsborough - Whitby -:-
19:45Grantham - Stafford -:-
19:45Hyde - FC United -:-
19:45Lancaster - Morpeth -:-
19:45Matlock - Basford -:-
19:45Mickleover - Witton -:-
19:45Nantwich - Buxton -:-
19:45Stalybridge - Scarborough -:-
19:45Warrington - Atherton -:-

ENGLAND: Southern League Central Division

19:45AFC Rushden & Diamonds - Hitchin -:-
19:45Alvechurch - Stratford -:-
19:45Banbury - Hednesford -:-
19:45Biggleswade Town - Leiston -:-
19:45Coalville - Redditch -:-
19:45Kings Langley - St. Ives -:-
19:45Lowestoft - Peterborough Sports -:-
19:45Needham Market - Royston -:-
19:45Rushall - Bromsgrove -:-
19:45Tamworth - Barwell -:-

ENGLAND: Southern League South Division

19:45Chesham - Hartley Wintney -:-
19:45Dorchester - Wimborne -:-
19:45Hayes & Yeading - Swindon S -:-
19:45Met. Police - Harrow -:-
19:45CancelledSalisbury - Merthyr Town -:-
19:45Truro - Taunton -:-
19:45Walton Casuals - Hendon -:-

ENGLAND: Isthmian League Premier Division

19:45Bishop's Stortford - Enfield Town -:-
19:45Bowers & Pitsea - Brightlingsea -:-
19:45East Thurrock - Carshalton -:-
19:45Folkestone - Cray -:-
19:45Horsham FC - Bognor Regis -:-
19:45Lewes - Worthing -:-
19:45Margate - Hornchurch -:-
19:45Merstham - Corinthian-Casuals -:-
19:45Potters Bar - Cheshunt -:-

ENGLAND: Professional Development League

13:00Bristol City U23 - Swansea U23 -:-
13:00QPR U23 - Millwall U23 -:-
19:00Sheff Utd U23 - Barnsley U23 -:-

ENGLAND: EFL Cup

19:45Tottenham - Chelsea -:- [ 17/4 | 7/2 | 4/7 ]

ENGLAND: EFL Trophy

19:00Colchester - West Ham U21 -:- [ 2/3 | 11/4 | 10/3 ]
19:00Crewe - Newcastle U21 -:- [ 4/9 | 7/2 | 9/2 ]
19:00Scunthorpe - Man City U21 -:- [ 1/1 | 14/5 | 2/1 ]
19:00Tranmere - Liverpool U21 -:- [ 8/11 | 3/1 | 11/4 ]
19:00Walsall - Chelsea U21 -:- [ 4/5 | 14/5 | 13/5 ]
19:45Rochdale - Man Utd U21 -:- [ 12/11 | 13/5 | 2/1 ]
19:45Salford - Morecambe -:- [ 8/11 | 3/1 | 16/5 ]

ESTONIA: Cup

17:00Imavere - Tallinna Kalev -:-
17:00Maardu - Keila JK -:-
17:00Marjamaa Kompanii - Rumori Calcio II -:-
17:00Tartu Welco - Kuressaare -:-

EUROPE: Champions League - Qualification

20:00Dyn. Kyiv (Ukr) - Gent (Bel) -:- [ 6/7 | 13/5 | 3/1 ]
20:00Ferencvaros (Hun) - Molde (Nor) -:- [ 12/11 | 12/5 | 5/2 ]
20:00Omonia (Cyp) - Olympiacos (Gre) -:- [ 7/2 | 13/5 | 4/5 ]

FRANCE: National

17:45Quevilly Rouen - Sete -:-
19:00Bourg en Bresse - Annecy -:-
19:00Concarneau - Cholet -:-
19:00Orleans - Avranches -:-

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

12:00Bolnisi - Rustavi -:-
12:00Merani Martvili - Zugdidi -:-
12:00WIT Georgia - Shevardeni Tbilisi -:-

GERMANY: Regionalliga Sudwest

17:00Elversberg - Kassel -:-
17:00PostponedRW Koblenz - Stadtallendorf -:-
18:00Hoffenheim II - Balingen -:-
18:00Homburg - Pirmasens -:-
18:00Offenbach - Steinbach Haiger -:-
18:00Walldorf - Stuttgart II -:-
18:30FSV Frankfurt - Schott Mainz -:-

GERMANY: Oberliga Hamburg

18:30TuS Osdorf - Niendorfer TSV -:-

GERMANY: Oberliga Bremen

18:30Blumenthaler - Geestemunde -:-
18:30Bremen III - Aumund-Vegesack -:-
18:30Brinkumer - Union 60 Bremen -:-
18:30Hastedt - Bremer -:-
18:30Hemelingen - Borgfeld -:-
18:30Schwachhausen - Leher -:-
18:30Vatan Bremen - Habenhauser -:-

HUNGARY: NB I Women

17:15DVTK W - Győr W -:-

ICELAND: Inkasso-deildin

16:30Thor Akureyri - Afturelding -:-
16:45Grindavik - Olafsvik -:-
16:45Keflavik - Vestmannaeyjar -:-
16:45Vestri - Fram -:-
18:00Leiknir F. - Leiknir -:-
19:00Throttur - Magni -:-

IRELAND: Premier Division

19:45Sligo Rovers - Derry City -:- [ 2/1 | 2/1 | 3/2 ]

ITALY: Coppa Italia

19:45Monza - Triestina -:- [ 2/7 | 9/2 | 13/2 ]

JORDAN: Premier League

15:00Maan - Al Sareeh -:- [ 3/1 | 9/4 | 4/5 ]
17:30Al Hussein - Shabab Al Ordon -:- [ 13/10 | 21/10 | 9/5 ]

KAZAKHSTAN: First Division

06:00Zhetysu 2 - Kairat Academy -:-

KOSOVO: Superliga

14:00Arberia - Feronikeli -:-

MEXICO: Liga de Expansion MX - Apertura

23:00Tlaxcala - Correcaminos -:-

MEXICO: Liga Premier Serie A

23:00Gavilanes de Matamoros - UA Zacatecas -:-

MEXICO: Liga MX Women - Apertura

23:00Guadalajara W - Queretaro W 3:1
Half TimeLeon W - Atlas W 0:2
Half TimeTijuana W - Pachuca W 2:0

MOROCCO: Botola Pro

19:00Difaa El Jadidi - Agadir -:-
19:00Youssoufia Berrechid - FAR Rabat -:-

MYANMAR: National League

10:00Magwe - Sagaing -:-

NETHERLANDS: Eerste Divisie

17:45Eindhoven - Roda -:- [ 5/2 | 13/5 | 1/1 ]

NETHERLANDS: Divisie 1 U21 - Fall Season

12:00Jong Almere City - Jong Groningen -:-
17:00Jong Feyenoord - Jong Heerenveen -:-

NETHERLANDS: Eredivisie Women

18:30PSV W - VV Alkmaar W -:-

NORWAY: OBOS-ligaen

18:00Ull/Kisa - Tromsø -:- [ 14/5 | 10/3 | 2/3 ]

PERU: Liga 1 - Apertura

17:00AD Cantolao - Carlos Stein -:- [ 13/10 | 9/4 | 15/8 ]
19:15Cienciano - Huancayo -:- [ 9/5 | 12/5 | 5/4 ]
21:30U. San Martin - Cesar Vallejo -:- [ 9/4 | 5/2 | 1/1 ]

POLAND: Division 1

17:10Widzew Lodz - Sosnowiec -:- [ 6/7 | 12/5 | 13/5 ]
19:40Arka - Tychy -:- [ 1/2 | 13/5 | 19/4 ]

POLAND: Division 2

18:00Pruszkow - Hutnik Krakow -:- [ 9/10 | 5/2 | 23/10 ]
19:30Elblag - Ostroda -:- [ 1/1 | 12/5 | 21/10 ]

PORTUGAL: LigaPro

20:00Academica - Feirense -:- [ 13/5 | 2/1 | 11/10 ]

ROMANIA: Liga 2

17:00FC U Craiova - CSM Slatina -:- [ 2/5 | 7/2 | 9/2 ]

RUSSIA: PFL - Group 4

11:00Dynamo Barnaul - FK Novosibirsk -:-

RUSSIA: Youth League

09:00Ural U19 - FK Strogino Moscow U19 -:- [ 13/10 | 9/4 | 17/10 ]
10:00CancelledKonoplev Academy U19 - Khimki U19 -:-
11:00Chertanovo M. U19 - FK Rostov U19 -:- [ 1/2 | 3/1 | 4/1 ]
11:00Ufa U19 - Lok. Moscow U19 -:- [ 9/4 | 5/2 | 9/10 ]
12:00Kazan U19 - Zenit U19 -:- [ 7/5 | 13/5 | 7/5 ]
12:00Tambov U19 - R. Volgograd U19 -:-
13:00Akhmat Grozny U19 - Sochi U19 -:-
13:00Krasnodar U19 - Sp. Moscow U19 -:- [ 5/4 | 11/4 | 3/2 ]
14:00Din. Moscow U19 - Arsenal Tula U19 -:- [ 1/1 | 9/4 | 9/4 ]
14:00UOR U19 - CSKA Moscow U19 -:- [ 13/5 | 5/2 | 4/5 ]

RUSSIA: Supreme Division Women

12:00FK Yenisey W - Zvezda W -:-
16:00Ryazan W - Chertanovo M. W -:-
17:30Zenit W - CSKA Moscow W -:-

SAN MARINO: Coppa Titano

20:15Cosmos - Cailungo -:-
20:15Faetano - Fiorentino -:-
20:15Murata - San Giovanni -:-

SLOVAKIA: Slovak Cup

14:30Presov - Ruzomberok -:- [ 6/1 | 5/1 | 1/4 ]
14:30TJD Pribelce - Nitra -:- [ 20/1 | 12/1 | 3/100 ]
14:30Vranov - Michalovce -:- [ 11/2 | 9/2 | 2/7 ]

SOUTH AMERICA: Copa Libertadores

23:15Gremio (Bra) - U. Catolica (Chi) -:- [ 5/8 | 5/2 | 4/1 ]
23:15Penarol (Uru) - Colo Colo (Chi) -:- [ 5/8 | 12/5 | 9/2 ]

SPAIN: LaLiga

18:00Real Sociedad - Valencia -:- [ 4/7 | 3/1 | 19/4 ]
20:30Getafe - Betis -:- [ 11/8 | 2/1 | 9/4 ]

SUDAN: Premier League

18:00El-Ahli Atbara - Rabita Kosti -:-
18:00Hay al-Arab - Khartoum -:-

SWEDEN: Svenska Cupen - Qualification

14:30Vasalunds - Brage -:-

TAJIKISTAN: Vysshaya Liga

11:30Istaravshan - Faizkand -:- [ 11/10 | 11/5 | 21/10 ]

TURKMENISTAN: Youth League

14:00PostponedAhal U21 - Energetik U21 -:-

URUGUAY: Segunda Division

16:15Villa Espanola - Cerrito -:-
18:30Albion - Sud America -:-
20:45Atenas - Racing Montevideo -:-

USA: NISA - Fall Season

01:00New York Cosmos - LA Force -:-

VIETNAM: National League Women

10:00Ha Noi 2 W - Phong Phu Ha Nam W -:-
10:00Ho Chi Minh City 2 W - Son La W -:-
12:30Ha Noi W - Thai Nguyen W -:-
12:30Ho Chi Minh W - TKS Viet Nam W -:-

WALES: Cymru Premier

19:45Newtown - Druids -:- [ 11/10 | 5/2 | 19/10 ]

WORLD: Club Friendly

13:00Fleetwood (Eng) - FC Halifax (Eng) -:-
18:00Algeciras (Esp) - Sevilla B (Esp) -:- [ 16/11 | 12/5 | 16/11 ]
19:30Airdrieonians (Sco) - Albion Rovers (Sco) -:-
19:30Padiham (Eng) - Chester (Eng) -:-
19:45Forfar (Sco) - Brechin (Sco) -:-

REFRESH

Football | Hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »

Top

FlashScore.co.uk mobile livescore (m.flashscore.co.uk), football scores service. This mobile version has different parameters than www version for technical reasons.