REFRESH

Football » Today » Odds

ALBANIA: First Division - Promotion Group

16:00PostponedErzeni - Korabi Peshkopi -:-
16:00PostponedKastrioti - Beselidhja Lezha -:-
16:00PostponedLushnja - Besa -:-
16:00PostponedPogradeci - Apolonia Fier -:-

ALBANIA: First Division - Relegation Group

16:00Cerrik - Oriku -:-
16:00Din. Tirana - Burreli -:-
16:00Iliria Kruja - Elbasani -:-
16:00Koplik - Egnatia Rrogozhine -:-
16:00Shenkolli - Devolli -:-

AUSTRIA: Tipico Bundesliga - Relegation Group

16:00Admira - Mattersburg -:- [ 3/2 | 5/2 | 13/8 ]
16:00Altach - Tirol -:- [ 4/5 | 13/5 | 10/3 ]
16:00St. Polten - Austria Vienna -:- [ 21/10 | 12/5 | 5/4 ]

AUSTRIA: 2. Liga

14:00FC Juniors - Innsbruck -:- [ 11/5 | 13/5 | 11/10 ]
19:25Grazer - A. Lustenau -:- [ 21/10 | 13/5 | 7/6 ]

BELARUS: Vysshaya Liga

12:00Slutsk - Zhodino -:- [ 15/8 | 21/10 | 14/9 ]
14:00Isloch - Rukh Brest -:- [ 11/5 | 21/10 | 11/8 ]
16:00Slavia Mozyr - Neman -:- [ 8/5 | 2/1 | 15/8 ]
18:00Dynamo Brest - FC Minsk -:- [ 5/11 | 10/3 | 11/2 ]

BELARUS: Belarusian Cup

11:00BumProm Gomel - Dnepr Mogilev -:- [ 8/1 | 5/1 | 1/5 ]
11:00Osipovichi - Sputnik -:- [ 16/1 | 10/1 | 3/50 ]
12:00Meliorator Zhitkovichi - Lida -:- [ 15/4 | 3/1 | 6/11 ]
12:00Polotsk - Chimik Svetlogorsk -:- [ 11/2 | 17/4 | 1/3 ]
13:00Gorki - Oshmyany -:- [ 7/1 | 17/4 | 2/7 ]
13:00Novaya Pripyat - Volna Pinsk -:-
14:00Baranovici - Smorgon -:- [ 9/2 | 14/5 | 4/7 ]
14:00Energetik-BGATU - Ostrovets -:-
14:00Kronon Stolbtsy - Mikashevichi -:- [ 9/1 | 9/2 | 1/4 ]
14:00SMIavtotrans - FC Slonim -:- [ 19/4 | 15/4 | 4/11 ]
14:00Stroitel Kapyl - Orsha -:-
15:00BGU Minsk - Gomel -:-
15:30Stanles Pinsk - Arsenal Dzyarzhynsk -:- [ 9/1 | 9/2 | 2/9 ]
16:00Pershiy Region - Lokomotiv Gomel -:- [ 7/1 | 15/4 | 2/7 ]
16:00Spartak Shklov - Naftan -:-

BELARUS: Vysshaya Liga Reserve

12:00Soligorsk 2 - Energetik-BGU 2 -:- [ 4/9 | 15/4 | 9/2 ]
12:00Vitebsk 2 - BATE 2 -:- [ 19/10 | 11/4 | 12/11 ]
13:00Belshina 2 - Din. Minsk 2 -:- [ 15/2 | 19/4 | 1/4 ]

BULGARIA: Parva liga

15:00Dunav Ruse - Arda -:- [ 12/5 | 5/2 | 9/10 ]
16:45Botev Plovdiv - Botev Vratsa -:- [ 4/9 | 7/2 | 9/2 ]
19:00Vitosha Bistritsa - CSKA Sofia -:- [ 10/1 | 8/1 | 1/8 ]

BURUNDI: Coupe du President

14:00Aigle Noir - Rukinzo -:-

BURUNDI: National League B

12:00Unite Muyinga - Buhumuza -:-
12:30Jeunes Athletiques - Muzinga -:- [ 3/1 | 5/2 | 8/11 ]
14:00Lumiere - Moso Sugar -:-
14:00Messager Rumonge - Telaviv -:-
14:00Royal de Muramvya - Garage Express -:- [ 13/10 | 2/1 | 19/10 ]
15:00New Oil - Volontaires -:- [ 1/2 | 13/5 | 5/1 ]

COSTA RICA: Primera Division - Clausura

22:00Limon - Cartagines -:- [ 7/1 | 16/5 | 4/11 ]

CROATIA: 1. HNL

17:55Slaven Belupo - Gorica -:- [ 7/4 | 23/10 | 3/2 ]
20:05Varazdin - Din. Zagreb -:- [ 14/1 | 11/2 | 2/11 ]

CZECH REPUBLIC: 1. Liga

15:00Zlin - Pribram -:- [ 9/10 | 12/5 | 3/1 ]
17:00Liberec - Mlada Boleslav -:- [ 4/9 | 7/2 | 11/2 ]
19:00Bohemians 1905 - Sparta Prague -:- [ 15/4 | 5/2 | 3/4 ]

CZECH REPUBLIC: Division 2

16:00Prostejov - Sokolov -:- [ 5/8 | 3/1 | 7/2 ]
16:00Usti n. L. - Varnsdorf -:- [ 8/11 | 14/5 | 3/1 ]
16:00Zizkov - Lisen -:- [ 4/11 | 16/5 | 13/2 ]

DENMARK: 1st Division

12:00Roskilde - F. Amager -:- [ 17/10 | 13/5 | 11/8 ]
14:30Hvidovre - Nykobing -:- [ 7/5 | 13/5 | 17/10 ]

DENMARK: Elitedivisionen Women - Championship Group

13:00Brondby W - KoldingQ W -:-
13:00Farum BK W - Fortuna Hjorring W -:-
13:00VSK Aarhus W - Thisted W -:-

DENMARK: Elitedivisionen Women - Relegation

13:00B93 W - Odense Q W -:-
13:00BSF W - Aalborg W -:- [ 9/5 | 3/1 | 12/11 ]
13:00Vildbjerg W - Koge W -:-

ESTONIA: Meistriliiga

11:00Levadia - Tallinna Kalev -:-
14:00Legion - Narva -:-

FAROE ISLANDS: Premier League

15:00TB Tvoroyri - HB Torshavn -:-

GERMANY: Bundesliga

14:30Dusseldorf - Hoffenheim -:- [ 7/4 | 13/5 | 16/11 ]
14:30Frankfurt - Mainz -:- [ 1/1 | 11/4 | 5/2 ]
14:30Leverkusen - Bayern -:- [ 19/4 | 17/4 | 4/9 ]
14:30RB Leipzig - Paderborn -:- [ 1/8 | 9/1 | 14/1 ]
17:30Dortmund - Hertha -:- [ 1/3 | 19/4 | 7/1 ]

GERMANY: 2. Bundesliga

12:00Bielefeld - Nurnberg -:- [ 6/7 | 12/5 | 10/3 ]
12:00Regensburg - Darmstadt -:- [ 13/8 | 12/5 | 14/9 ]
12:00Wehen - Dresden -:- [ 12/11 | 9/4 | 12/5 ]

GERMANY: 3. Liga

13:00Braunschweig - Bayern II -:- [ 21/10 | 5/2 | 12/11 ]
13:00Duisburg - Chemnitzer -:- [ 9/10 | 12/5 | 12/5 ]
13:00Mannheim - Viktoria Koln -:- [ 1/1 | 13/5 | 5/2 ]
13:00Meppen - Rostock -:- [ 6/5 | 9/4 | 2/1 ]
13:00Munich 1860 - Wurzburger Kickers -:- [ 12/11 | 13/5 | 2/1 ]
13:00Zwickau - Hallescher -:- [ 16/11 | 11/5 | 19/10 ]

GERMANY: Bundesliga Women

12:00Wolfsburg W - Frankfurt W -:-

GREECE: Super League - Championship Group

19:30Aris - OFI Crete -:- [ 4/5 | 5/2 | 7/2 ]

GREECE: Super League - Relegation Group

17:15Panionios - Volos -:- [ 1/1 | 5/2 | 13/5 ]

HUNGARY: OTP Bank Liga

15:55Mezokovesd - Paks -:- [ 5/6 | 13/5 | 16/5 ]
18:00MOL Fehervar - Kisvarda -:- [ 5/9 | 29/10 | 5/1 ]
20:05Ujpest - Honved -:- [ 12/11 | 5/2 | 5/2 ]

ICELAND: Icelandic Cup

14:00Haukar - Ellidi -:- [ 3/50 | 10/1 | 16/1 ]
14:00Hviti - KFS -:- [ 5/11 | 10/3 | 9/2 ]
14:00KV Reykjavik - Kari -:- [ 7/5 | 16/5 | 13/10 ]
14:00Vaengirs - KH Hlidarendi -:- [ 6/11 | 4/1 | 16/5 ]
15:00Alftanes - Fram -:- [ 12/1 | 8/1 | 1/10 ]
15:00Dalvik/Reynir - Fjallabyggd -:- [ 6/11 | 16/5 | 15/4 ]
15:00Hottur / Huginn - Sindri -:-
15:00Isafjordur - Vestri -:-
15:00Kria - Hamar -:- [ 11/10 | 4/1 | 13/10 ]
15:00Midas - KM Reykjavik -:- [ 3/10 | 5/1 | 11/2 ]
15:00Skallagrimur - Ymir -:- [ 15/4 | 15/4 | 4/9 ]
15:00Throttur Vogar - Aegir -:- [ 2/25 | 9/1 | 14/1 ]
15:00Vatnaliljur - Afturelding -:- [ 20/1 | 16/1 | 1/50 ]
17:00KFG Gardabaer - KB Breidholt -:- [ 1/25 | 16/1 | 20/1 ]
19:00Throttur - Alafoss -:- [ 1/50 | 18/1 | 25/1 ]

ISRAEL: Ligat ha'Al - Championship Group

19:00H. Beer Sheva - H. Tel Aviv -:- [ 11/10 | 12/5 | 23/10 ]

ISRAEL: Ligat ha'Al - Relegation Group

18:00Bnei Yehuda - Hapoel Hadera -:- [ 5/4 | 23/10 | 19/10 ]
18:00Shmona - Ashdod -:- [ 9/5 | 11/5 | 16/11 ]
18:15H. Kfar Saba - H. Raanana -:- [ 5/6 | 9/4 | 3/1 ]

KOSOVO: Superliga

15:00Drita - Flamurtari -:-
15:00Feronikeli - Vushtrria -:-

LITHUANIA: A Lyga

11:00Kauno Zalgiris - Zalgiris -:- [ 3/1 | 14/5 | 7/10 ]
15:00FK Panevezys - Suduva -:- [ 9/1 | 13/2 | 1/6 ]

LITHUANIA: I Lyga

13:00Hegelmann Litauen - BFA Vilnius -:-
14:00Dainava Alytus - FK Atmosfera -:-
15:00Minija - Jonava -:-

POLAND: Ekstraklasa

14:00Jagiellonia - Wisla Plock -:- [ 2/3 | 11/4 | 4/1 ]
16:30Zaglebie - Lech -:- [ 19/10 | 5/2 | 13/10 ]
19:00Pogon Szczecin - Cracovia -:- [ 3/2 | 9/4 | 9/5 ]

POLAND: Division 1

11:40Podbeskidzie - Termalica B-B. -:- [ 8/11 | 5/2 | 10/3 ]
14:10Warta - Ol. Grudziadz -:- [ 2/3 | 13/5 | 15/4 ]

POLAND: Division 2

11:00Lech 2 - Pogon Siedlce -:- [ 14/9 | 11/5 | 14/9 ]
15:00Legionowo - Elana Torun -:- [ 11/4 | 13/5 | 5/6 ]
16:40Leczna - S. Wola -:- [ 9/10 | 13/5 | 12/5 ]

PORTUGAL: Primeira Liga

21:15Boavista - Moreirense -:- [ 13/8 | 21/10 | 7/4 ]

SERBIA: Super Liga

13:00Javor - Vojvodina -:- [ 11/2 | 3/1 | 4/9 ]
15:30Sp. Subotica - Partizan -:- [ 11/2 | 10/3 | 2/5 ]
18:00Crvena zvezda - Radnik -:- [ 1/10 | 8/1 | 12/1 ]
20:00Cukaricki - Indjija -:- [ 4/11 | 7/2 | 13/2 ]

SERBIA: Prva Liga

16:30Backa - Novi Pazar -:-
16:30Din. Vranje - Zemun -:-
16:30Kabel Novi Sad - Radnicki Pirot -:-
16:30Sindjelic Beograd - Kolubara -:-

SLOVENIA: Prva liga

17:00Tabor Sezana - O. Ljubljana -:- [ 10/3 | 14/5 | 2/3 ]

SOUTH KOREA: K League 1

53'Seoul - Jeonbuk 1:2 [ 4/1 | 12/5 | 3/4 ]
11:00Busan - Sangju Sangmu -:- [ 11/8 | 21/10 | 21/10 ]
11:00Pohang - Ulsan Hyundai -:- [ 19/10 | 12/5 | 15/11 ]

SOUTH KOREA: Korean Cup

05:00Gyeongju Citizen - Pyeongtaek Citizen 1:0aet [ 6/7 | 13/5 | 3/1 ]
06:00Paju Citizen - Gimpo C. 2:4aet [ 15/8 | 11/5 | 3/2 ]
07:00Anyang - Goyang Citizen 2:0 [ 2/5 | 15/4 | 6/1 ]
07:00Jeju - Songwol 4:0
07:00Jeonnam - Chungju Citizen 2:0
87'Hwaseong - Daejeon Korail 2:1 [ 15/8 | 11/5 | 3/2 ]
87'Suwon City - Hyochang 10:0 [ 1/6 | 7/1 | 11/1 ]
43'Gyeongju KHNP - SMCE 1:0
11:00Ansan Greeners - Siheung Citizen -:- [ 5/9 | 14/5 | 11/2 ]
11:00Asan - Jeonju Citizen -:- [ 2/3 | 5/2 | 17/4 ]
11:00Daejeon - Chuncheon -:- [ 4/11 | 15/4 | 15/2 ]
11:00Gangneung - Cheongju Jikji -:- [ 1/2 | 11/4 | 13/2 ]
11:00Gimhae - Cheonan City -:- [ 6/5 | 23/10 | 23/10 ]
11:00Gyeongnam - Mokpo City -:- [ 3/5 | 14/5 | 19/4 ]
11:00Ulsan Citizen - Bucheon -:- [ 19/4 | 3/1 | 4/7 ]
12:00Seoul E. - Changwon -:-

TURKMENISTAN: Yokary Liga

14:30FC Asgabat - Altyn Asyr -:- [ 17/2 | 17/4 | 2/9 ]

UKRAINE: Premier League - Championship Group

15:00Shakhtar - Desna -:- [ 1/3 | 4/1 | 6/1 ]
15:00Zorya - Kolos Kovalivka -:- [ 2/7 | 15/4 | 15/2 ]

VIETNAM: V.League 1

11:00BHTS Quang Nam - Thanh Hoa -:-
11:00Song Lam Nghe An - Da Nang -:-
12:00Than Quang Ninh - Hong Linh Ha Tinh -:-
13:00Hanoi FC - Gia Lai -:-

VIETNAM: V.League 2

10:30Binh Dinh - Dak Lak -:-

WORLD: Club Friendly

09:00Benesov (Cze) - Mas Taborsko (Cze) -:-
43'Bohemians 1905 B (Cze) - Slavia Prague B (Cze) 0:1 [ 7/2 | 7/2 | 5/9 ]
09:00Sepsi Sf. Gheorghe (Rou) - Chindia Targoviste (Rou) -:- [ 4/5 | 5/2 | 14/5 ]
43'Tien Giang FC (Vie) - Gia Dinh (Vie) 0:0
09:00TP-T (Fin) - TT JP-Kerho ACE (Fin) -:-
43'U Craiova (Rou) - Viitorul Constanta (Rou) 1:1
28'Admira Prague (Cze) - Vltavin (Cze) 1:0 [ 5/4 | 7/2 | 11/8 ]
09:30HJK (Fin) - Gnistan (Fin) -:-
13'Hlucin (Cze) - Odra Petrkovice (Cze) 0:1 [ 4/1 | 4/1 | 4/9 ]
13'Vaduz (Lie) - Zurich (Sui) 0:0 [ 15/4 | 16/5 | 1/2 ]
13'Zdralovi (Cro) - Opatija (Cro) 0:0 [ 1/1 | 13/5 | 2/1 ]
10:00Aarau (Sui) - Thun (Sui) -:- [ 5/2 | 11/4 | 5/6 ]
10:00Banga (Ltu) - Neptunas (Ltu) -:-
10:00KaaPo (Fin) - TPK Turku (Fin) -:- [ 1/8 | 7/1 | 11/1 ]
10:00Luzern (Sui) - Schaffhausen (Sui) -:- [ 1/3 | 9/2 | 5/1 ]
11:00SalPa (Fin) - PaiHa (Fin) -:- [ 1/6 | 7/1 | 9/1 ]
11:00Sogndal (Nor) - Aalesund (Nor) -:-
11:00Tampere Utd (Fin) - Toejoen Veikot (Fin) -:- [ 1/4 | 11/2 | 13/2 ]
12:00JJK Jyvaskyla (Fin) - TPV (Fin) -:-
12:00Sarpsborg 08 (Nor) - Sandefjord (Nor) -:- [ 6/7 | 14/5 | 5/2 ]
12:00SJK (Fin) - Haka (Fin) -:-
12:00Winterthur (Sui) - YF Juventus (Sui) -:-
12:00Young Boys (Sui) - Lausanne (Sui) -:- [ 2/5 | 15/4 | 5/1 ]
12:15TPS Turku (Fin) - PIF Pargas (Fin) -:- [ 1/10 | 15/2 | 10/1 ]
12:30U Craiova (Rou) - Viitorul Constanta (Rou) -:-
12:45Servette (Sui) - Xamax (Sui) -:-
13:00Honka (Fin) - Lahti (Fin) -:- [ 5/8 | 3/1 | 16/5 ]
13:00KuPS (Fin) - KPV (Fin) -:-
13:00MuSa (Fin) - P-Iirot Rauma (Fin) -:-
13:00Oulu (Fin) - Hercules (Fin) -:-
13:00Plzen B (Cze) - Pisek (Cze) -:- [ 9/10 | 11/4 | 12/5 ]
13:00Rovaniemi (Fin) - AC Kajaani (Fin) -:- [ 3/4 | 3/1 | 12/5 ]
13:00Slovan Bratislava (Svk) - Pohronie (Svk) -:- [ 1/6 | 11/2 | 9/1 ]
13:00Stjarnan (Ice) - Leiknir (Ice) -:-
14:00MyPa (Fin) - Sudet (Fin) -:- [ 3/100 | 12/1 | 22/1 ]
14:00Nitra (Svk) - Ruzomberok (Svk) -:-
15:00EPS (Fin) - Espoo (Fin) -:-
16:00Astra (Rou) - FC Rapid Bucuresti (Rou) -:-
16:00Bystrc (Cze) - Kunstat (Cze) -:- [ 3/5 | 4/1 | 5/2 ]
16:00Nachod (Cze) - Chlumec nad Cidlinou (Cze) -:-
16:00Trutnov (Cze) - Dvur Kralove (Cze) -:-
17:00Sandnes (Nor) - Viking (Nor) -:- [ 3/1 | 3/1 | 2/3 ]

REFRESH

Football | Hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »

Top

FlashScore.co.uk mobile livescore (m.flashscore.co.uk), football scores service. This mobile version has different parameters than www version for technical reasons.